Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Nem vagyok jártas a gépekben....

User1998 kérdése:

Nem vagyok jártas a gépekben. Mire elég ez az összeállítás amit a meg jegyzésben írtam?

Figyelt kérdés

Adott egy

Amd x4 b50 proci,

4x3200MhZ, Cooler Master Hyper 212x hűtő, 12Gb ram, 1833Mhz Kingston, Nvídia GeForce gtx 560 ti, 1Gb 256bit ddr5, samsung 500Gb hdd, 7200 fordulatu 500watt táp.

Kérdésem az lenne, hogy mennyit érhet? Esetleg mire elég ez a összeállítás? Játék? Net, stb.?

Köszönöm előre is.



2021. aug. 28. 18:29
 1/6 anonim ***** válasza:
68%
Max netezésre és régi játékokra elég.
2021. aug. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
Netezni, filmeket nézni, cs source, gta san andreas kaliberű játékok.
2021. aug. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez arra hogy agyvérzést kapsz ha játszani szeretnél

a proci gyenge a ram nem vészes de ma mér lehet majdnem kevés, a videokártya régi és gyenge a mai dolgokhoz még lowon is a többi lényegtelen. Netezni tudsz vele, filmezni is full hdban bár a 60fps már lehet kicsit sok neki, játékra régi játékok vagy minimum alatti felbontáson minimális beállításokon talán, de undorító lesz. Netezni jó.

2021. aug. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem olyan rossz az a CPU, oké nem egy mai i3 -as, de használható.

A játékoknál a VGA lesz a gyenge láncszem, de így is sok normál - low grafikán elmegy.


A kérdés, hogy mennyiért tudod beszerezni?

ha 30~40 ezer akkor jó vétel lehet, főleg a mai áraknál, ahol lassan egy normális HDD ennyibe kerül. :-D

2021. aug. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Netezés, távmunka stb.

30-40 ezret érhet

2021. aug. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem rossz gép, a proci régi,de a quad-core még me sem megvetendő. Nekem dettó 4x3200 a procim és csak 8 GB RAM-om van, de egy 1650 játékra is jó! A videókártya régi, de CS:GO és hasonló főként e-sport játékokra bőven elég. Netezés, filmezés szintén. A HDD viszont kevés és lassú. SSD és Win10 rá!

Állapotától függően max 40-50e Ft körül.

2021. aug. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!