Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy zenéről utólag...

Hogy lehet egy zenéről utólag levenni a beszédet (éneket) hogy csak hang (zene) legyen meg? Letöltöttem egy zenét és csak a hanganyag kéne, kivitelezhető lenne? Mi kell hozzá?

Figyelt kérdés

2021. aug. 30. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Az alábbi fórumtopik:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__..

#2-es hozzászólásában írtam erről

2021. aug. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha minimum CD minőségű, azaz nem tömörítétt, akkor nagyjából kivitelezhető a dolog, de más hang is eltűnhet az éneken kívül. Ha viszont tömörített az anyag, felejtős. A két csatorna különböző tömörítése miatt ciceregni fog a végeredmény.
2021. aug. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha lusta vagy: splitter.ai


Nem kell letölteni, van ingyenes próbaverziója (nem kell bankkártyát megadni).


Nekem egyik zenénél nagyon jól működött, a másiknál nem annyira, de egy próbát megér.

(Én válaszom az egyes válasznál levő topiknál)

2021. aug. 30. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3, kipróbáltam egy tömörítetlen master audion, egész jól megcsinálta, de nagyon cicereg a végeredmény. Az éneket, a dobot és a basszust jól leválasztotta, a többi hangszert viszont úgy hagyta ahogy van. Szóval van még hova fejlődnie, de egész jó, van benne lehetőség.
2021. aug. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!