Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van egy laptop-om amin nem...

Van egy laptop-om amin nem töltbe az asztal csak az egeret látom?!

Figyelt kérdés

A windows support fekete képernyō hiba alatt végig csináltam az összes lépést egyik pont se segített. A teljes windows resi és minden egyéb file törörlése az újra telepítés közben megoldotta a hibát egészen addig amég újra le nem csuktam a laptop-om onnantól kezdve megint nem töltötte be az asztalt csak az egeret minden más fekete. Mérgemben végig nyomtam az összes gombot a billentyūzeten és észre vettem hogy a monitorok közötti váltó gombot megnyomom akkor annak a menü-ét behozza és elvileg tudok váltni hogy csak a külsō monitoron mutassa a dolgokat vagy mindkettōn vagy csak a laptop-on de sajnos nincs hdmi kábelem hogy megnézzem a tv-n csinál-e valamit.


Van erre valami megoldás?

(Most elkezdtem megint újra rakni a windows-t)


2021. szept. 3. 11:25
 1/4 ddsdas4 válasza:
Újraindítottad?
2021. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 ddsdas4 válasza:
Ha így sem volt jó akkor a laptoppal van probléma.
2021. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Megint úrja raktam a windowst addig mūködik amég ki nem kapcsolom hogy pihenōre nem teszem utána megint nem tölti be az asztalt most is ez volt
2021. szept. 3. 23:27
 4/4 ddsdas4 válasza:
A laptoppal van probléma
2021. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!