Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Van olyan lehetőség a messenge...

Van olyan lehetőség a messengerben hogy valaki előtt elrejtsem az elérhető allapotomat?

Figyelt kérdés

Nem akarom letiltani, és teljesen kikapcsolni sem akarom az elérhető állapotot csak 1-2 két személy előtt !


Köszönöm a válaszokat !



2021. szept. 9. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
44%
Törlöd őket az ismerőseid közül.
2021. szept. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de torolni sem akarnám ot/őket … csak egyszerűen nem akarom hogy lássa/lássak mikor vagyok fent mert akkor írogat/írogatnak … viszont nekem nincs mindig idom és kedvem vele/velük hosszasan levelezgetni … de ugye látja/látják hogy fent vagyok akkor meg ciki ha nem válaszolok !
2021. szept. 10. 13:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Amikor még fosbookoztam, akkor az adott embernél a chaten ki lehetett választani hogy chat kikapcsolasa ennél a személynel.
2021. szept. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyébkén annakidején, nem tudom hogy iwiwen vagy fosbookon, de miután valaki bejelölt és egy fontos dologban írtam neki és nem válaszolt (nemhogy azonnal, de egyáltalán) töröltem a pitsába. Később rákérdetr hogy miért töröltem, elmondtam neki, megértette, nem volt sértődés. Szóval ha nem akarsz velük kommunikálni, nem értem hogy miér lamentálsz ezen ahelyett hogy törölnéd őket. Vagy te még mindig ott tartasz hogy menő ha sok. Ismerősöd van?
2021. szept. 10. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!