Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Macbookra lehet torrentezni...

Macbookra lehet torrentezni grafikai programokat?

Figyelt kérdés
Adobe After Effects, Photoshop

2021. szept. 17. 11:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

Lehet próbálni... hogy mennyire vírusos ki tudja!?

[link]

2021. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem.
2021. szept. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Ha sz.ros 13 dollár nincs Photoshopra akkor talán nem Macbookra kéne elverni a pénzt...
2021. szept. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

@11:21


A macbookkal lehet frenkizni a többi plebejusnak, de a kalózszoftvert már senki nem látja hogy nem fizetted ki.

2021. szept. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Vedd meg szépen, ha MacBookra futotta, a szoftverre is fogja. Ha munkára kell, a munkahelyedtől kérhetsz licenszt, ha tanulásra akkor az iskolától. Ha viszont hobbira kell, be kell ruháznod rá.
2021. szept. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Lehet, de nem érdemes. Ki tudja milyen kártevőt nyelsz be vele.

Vannak ingyenes alternatívák:

* Photoshop helyett ott a

- Gimp: [link]

- Krita: [link]

* Adobe After Effects helyett ott a:

- Natron: [link]

- Blender (ami inkább 3D modellező, de van benne kompozitálási lehetőség is): [link]

- FXHome HitFilm Express: [link]

- Blackmagic Fusion: [link] (az ingyenes Davinci Resoolve - [link] - részeként)

2021. szept. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
33%

Lehet.


A nyafogókat kérdezném, hogy ők a windowsos gépeikre milyen szoftvert vettek meg eddig? Hm? Gondolom a Windowsotok is 4,99 dolláros kulccsal van aktiválva :D

2021. szept. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Utolsónak külön köszi😆 sajnos eddig egyik windowsomon sem működött az after effects :) ezért szeretnék valami komolyabbat, de valamiből az egyetemet is kell fizetni…
2021. szept. 17. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
34%

7: Csak hogy érezd a törődést.


A Windows 10-em még Windows 7 kulccsal lett aktiválva, amiről a számla és a CoA matrica itt pihen a gép tárolórekeszében. Egy kivétellel az összes szoftverem eredeti vagy eleve nyílt forráskódú és freeware, az az egy kivétel pedig egy játék, amit a ma oly' divatos SJW erőszakolás miatt nem mertem látatlanban megvenni, demó meg nincs. Ezt hónap végén pótlom, mivel akkor jön ki hozzá az egyetlen DLC, akkor meg már egyben veszem meg.


Most pedig, hogy válaszoltam a számonkérésedre, meséld el te is, hogy mennyire legális a szoftvertárad.

2021. szept. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%

#7: Windows -t én a notebook -al vettem (nem figyeltem).

A Linux amit használok, itt 2 szoftver volt amiért fizettem, a többi ingyenes.

2021. szept. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!