Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Melyik fejhallgatót választaná...

Melyik fejhallgatót választanátok és miért?

Figyelt kérdés

HyperX Cloud II Wireless


Logitech Pro X Lightspeed Wireless



2021. szept. 18. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Nekem vezetékes HyperX Cloudom volt, fele annyiból megvan, majdnem 3 méter kábellal. Kényelmes és jó hangminőséget biztosított, de most váltottam egy razer Krakenra, ez valahogy jobban bejön, meg nem is drága.
2021. szept. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Cloud II Wirless, megegyezik teljesen a vezetékes változattal.

Szóval ugyan úgy Takstar Pro80 alapú fejhallgató.

Igazából lényegtelen milyen gamer fejhallgatót raksz mellé mert nincs ellenfele.

2021. szept. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyiket sem pláne ha a mikrofon nem kell. Stúdió füles mindkettőnél jobb(minőségibb, jobb a hangzása) még ebben az árkategóriában is.
2021. szept. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3.De a Takstar Pro80 is stúdió fejes!!!44!

Ami megegyezik teljesen a Cloud II-vel.

Hozzátéve ismerem a studiófejesek, de ne mondja nekem senki hogy Shure SRH840 jobb ami össze-vissza ropog és törik...

2021. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem kifejezetten játékra, hanem overall melyik és miért lenne a legjobb 30k körül, nem kell wireless legyen
2021. szept. 18. 13:50
 6/6 anonim ***** válasza:

ATH-AVC500 ha nem kell mikrofon.

Ha igen Cooler Master MH752 vagy HyperX Cloud II, ezek is stúdiófejesek!

2021. szept. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!