Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » PC.billentyűzet vagy egér hiba ?

PC.billentyűzet vagy egér hiba ?

Figyelt kérdés
Adott egy asztali pc.vezetékes billentyűzet és vez.nélküli egérrel.Az lenne a problémám,hogy a facebookon,ha irok szöveget,akkor késik a billentyüzeten leirt szó megjelenése van hogy a leírt szó csak kb.10 mp.múlva lesz látható ! Amikor törölni akarok visszafele akkor is későn kapcsol a gép.Ez csak a facebookon jelentkezik,email írásakor,böngészéskor /google/ működik rendesen.Mi lehet a probléma?

#klaviatura probléma #vezeték nélküli egér probléma
2021. szept. 19. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyik se, ez géped gyengesége.

A régi gépen nálam is csinálja a chrome.

20% -on a CPU, a 16GB RAM -ból 4 GB szabad...

Egyszerűen régi gépen belaggol.

Ilyenkor újra indítom a böngészőt, aztán pár óráig megint jó.

2021. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A lóf#szt. Megint frissítettek a facebook scriptjén mert ma már nálam is laggol egész nap, Ryzen7-tel :D


Anno volt ilyen, amikor elkezdte a facebook brutálisan zabálni a ramot és a chromeban egy facebook tab simán megevett 1,5+ GB RAMot is, aztán pár hónapra rá volt egy frissítés és tádá, már elég volt neki 900MB is :D


Valamikor tegnap előtt frissítettem Wint, azóta nem facebookoztam úgyhogy nem tudom hogy a facebok akad az új frissítéssel vagy simán csak a facebooknál baxtak el megint valamit, de baromi idegesítő.

2021. szept. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!