Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ismered a Vasco M3 Forditogepe...

Joekiss kérdése:

Ismered a Vasco M3 Forditogepet? kerek velemenyeket, foleg azoktol akik mar hasznaljak, de koszonet azoknak is, akiknek tapasztalatai vannak mar vhonnan (Spanyol,kinai,tagalog nyelv elonyben).Koszonom szepen.

Figyelt kérdés

#Vasco M3 Forditogep #Beszelj nyelveket #Beszelgessunk egymassal kulonbozo nyelven
2021. szept. 20. 21:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én megnéztem minden vidit mielőtt megvettem és nem értek egyett azzal, hogy ez időseknek készült.


Mert vegyünk 1 alap szitut.

Megtetszik neked egy külföldi csaj, de nem beszéled a nyelvét ő sem a tiédet.

Ha telefonnal lépsz oda dumálni, akkor az téged hangalapon fordítani fog.

De aztán megfordítod a válaszhoz a nyelvet....és ott már nincsen a gugliban hangalapú válasz lehetőség csak írasos.

Legalábbis az én telómban.

Vagyis csak úgy tudnék gyorsan hangalapon oda vissza fordítani ha a nő is elővenné a telóját.

Ezt meg egy random odalépő pasi miatt, miért tenné meg?

Meg teló feloldása...internet bekapcs...belépni a gugliba...

Idő idő és hopp, nő már ott sincs.


A kis vascoval viszont nincsen ilyen gond csak 1 gombnyomás és megy a duma.

Tehat a gyorsasága egyszerűsége miatt hasznos.

Viszont a horror árát nem igazán tudom hova tenni, hogy mire fel, mert ilyen áron elterjedni tuti nem fog.

2022. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!