Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Geforce Now mennyire fogyasztj...

Geforce Now mennyire fogyasztja a mobilnetet?

Figyelt kérdés

Helló. Mostanában találtam rá, és eddig nagyon be is jött a Geforce Now, mert akár telefonon is tudok játszani pl steam-es játékokkal. De mivel jelenleg Vodephone-nál vagyok és a csomaghoz "csak" 1gb adatforgalom jár, ezért nem mertem azon használni, csak wifi-n. Ezért kezdtem el nézelődni korlátlan adatforgalom után. Találtam a digi-nél egy olyan csomagot, ami a Vodafone-hoz képest nagyon kedvező, csak nem tudom, hogy mennyire lenne elég a 30 GB, ha geforce-t akarok használni.

Vagy ha esetleg tudnátok ajánlani szolgáltatót, ahol van tényleges korlátlan adatforgalom, az is jó lenne.

Előre is köszi a segítséget.


2021. szept. 21. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Aszondják fórumok, hogy 1080p felbontáson 1GB/óra körül van.
2021. szept. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ hogy mekkora felbontáson használod. Sajnos eléggé zabálja főleg ha 1080p-ben tolod. (10-15 GB óránként!)

Szóval nem annyira ajánlom hogy nekiállj 30 GB-os csomaggal, mert 2-3 óránál tovább nem igazán tudnál többet játszani. Szerintem maradj a Wifi-nél.

2021. szept. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el. A mobilnet nem erre van kitalálva.
2021. szept. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Telekomnál van korlátlan, gyors is, csak nem éppen olcsó.
2021. szept. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor maradok a wifi-nél. Köszi a válaszokat. :)
2021. szept. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!