Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Youtube prémium ingyen,hogyan?

Youtube prémium ingyen,hogyan?

Figyelt kérdés

Sikerült a spotify prémiumot letölteni és működik is

Googleból töltöttem le,több barátnak is működik

Youtube prémiumot is meglehet így szerezni?

Van valalkinek ezzel tapasztalata

Igen csóró k... vagyok ha így tetszik :)



2021. szept. 23. 15:50
 1/6 Pelenkásfiú ***** válasza:
85%

Attól függ, hogy mire van szükséged a premiumból.

Van egy "YouTube Vanced" nevű app.

Reklámmentes, háttérben is lejátszhatod a videókat..

2021. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
67%
1 kis pizza ára havonta ha úgy teszik.
2021. szept. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
Kizárt. Már a "Spotify Premium ingyen" is necces. Jó páran vetítettek nekem, hogy egyszer kipróbálták, és nekik azóta ingyenes a Premium, aztán kezembe véve a telefont, kiderült, hogy egyetlen Premium funkció sem működik rajta, sima ingyenes alap Spotify tagság. Ilyenkor megy a dödögés, hogy "de nekem igenis működik", "valamit elnyomtál", satöbbi. Egyszerűen nincs olyan, hogy egy online kapcsolatot igénylő szolgáltatást az okos magyar ember átver, hogy ne kelljen fizetni.
2021. szept. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
#2: A múltkor egy tizenéves társaság a "Mekiben" szidta mellettem az étterem Wi-Fijét, hogy mekkora sz**, le lett korlátozva, nem lehet semmit letölteni, stb. Közben vagy 3000 forint értékű kaja volt a tálcájukon, de ezek szerint mostanáig a Mekibe jártak Wi-Fin letölteni dolgokat. Kétezer forintjuk már nem volt mobilnet előfizetésre? Otthon nincs internet? Teljesen érthetetlen.
2021. szept. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Youtube Vanced létezik és biztonságos is ha a hivatalos oldalról töltöd le :)
2021. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
63%

A youtube családi előfizétés 2700ft

5 embert pedig meghívhatsz. Ha pedig megosztjátok az előfizetés árát akkor kb 540ft-ra jön ki...ebből lassan kenyeret nem lehet venni :D

2021. okt. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!