Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A Facebook nálatok is nagyon...

A Facebook nálatok is nagyon bugos asztali Google Chrome alatt, az elmúlt napokban?

Figyelt kérdés

Win11, i7-es proci, 8 GB RAM.

Vagy felzabálja a Chrome az összes maradék RAM-ot (konkrétan elfogy) és a processzort is zabálja, vagy a Chrome bug reporter tool-ja zabálja a CPU-t, vagy a gépelés laggol Messengeren.


Elég a Facebook oldal megnyitása ehhez, nem kell semmit se csinálni rajta.


Mondjuk rá is kereshetnék akár. :D De kíváncsi is vagyok, hogy nektek is előjön-e ez a hiba, akár más oprendszeren vagy böngészőn - bár tippem szerint ez a kettő mindegy lesz.


2021. szept. 23. 18:54
1 2
 1/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
52%

Kapcsold ki a Windows-ban a helyesírás-ellenőrzést!

(Tudom, hülyeségnek hangzik, de van, akinél ez oldja meg!)

Typing - Spelling

Autocorrect misspelled words - OFF

Highlight misspelled words - OFF


Magyar Windowsban szerintem a "gépelés" kulcsszóval találsz rá.


Aztán persze indítsd újra a böngészőt!

2021. szept. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nálad van a hiba, a facebook bugos, minden rendszeren és böngészőben jelentkezik ez a "gépelés késés" hiba, napok óta tele vannak a fórumok vele. :(
2021. szept. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Pelenkásfiú ***** válasza:
#2 Ha Windowsod van és nálad is akadozik, akkor próbáld ki, amit az #1-ben írtam! ;)
2021. szept. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3

Köszi, de nem használok facebookot, csak látom itt is, meg angol nyelvű fórumokon is ezen a hibán pörögnek már 8-10 napja. :)

2021. szept. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Magyar nyelvű Win11.


Nem kell gépelni, egyszerűen ha megnyitom a Facebook-ot, akkor is sokszor felszálló repülőgép hangja lesz a laptopnak a hűtéstől. :D


Használok AdBlock+ -t (mert bugos, akár veszélyes reklámra is gondoltam).

2021. szept. 23. 20:23
 6/13 A kérdező kommentje:
Na most (lekopogom) semmi problémája nincsen.
2021. szept. 23. 21:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Két napig ezzel szórakozott a Facebook. Ma nem.
2021. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Na még most is kitart a bug. Másnál is? Vagy nálam rossz valami? :D
2021. okt. 25. 21:30
 9/13 anonim ***** válasza:
A Facebook bugos, engem is bosszant, bejegyzések tünnek el, egy barátom pedig a képeket nem látja a saját csoportjánál. Windows 10, mindössze egy éves a notebook.
2021. okt. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ránéztem, mitől pörögtek fel a ventilátorok, hát Chrome 50% CPU használat. Igazából ijesztő is, vajon milyen script futhat a háttérben...
2021. okt. 25. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!