Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gamer PC-t 250 ezerből?

Gamer PC-t 250 ezerből?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egy gamer pc-t szeretnék összerakni a fentebb írt keretből és ehhez kérném a segítségeteket. Nyílván tudom hogy ennyiből óriási csodákat ne várjak, pláne a videókártya válság miatt is, csak szeretnék egy megfelelő konfigot ennyiből.

Azt is megköszönném ha elmondanátok hol érdemes vásárolni, ahol esetleg össze is rakják a gépet a kívánt elemekből.

Köszi a segítségeteket előre is!



2021. szept. 24. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
250ből videokártyát vezel... inkább vegyél egy xboxot.
2021. szept. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ennyiért a régit oda is adnám

6700K

980 Ti

16 GB

2 TB nvme SSD

Fractal Define R5 ház

AIO a procin.

Seasonic 750W

Játékra még mindig jó.

2021. szept. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 FortHell0 válasza:

Ez a config kb. 250.000 HUF:


[link]


A videókártyát átírtam 399 USD-ra 800-ról, mert tudsz találni bestbuy-on egyet annyiért, ha gyors vagy. Ha nem tudsz, akkor csak egy 1650 Super fér be talán.

A 16GB Ram-ot sajnos nem tudtam belerakni, az több lett volna. Remélem meg tudod venni a PC-t ilyen áron!

2021. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát az elképesztő videókártya árak miatt nem igazán tdusz venni gamer pct...kivéve ha veszel egy integrált videókártyás procit. Akkor viszont el kell búcsoznod a szép grafikáktól, de legalább kijön 250000ft-ból.
2021. okt. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!