Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Kaptam egy (vodafone) tablette...

Kaptam egy (vodafone) tablettet és szeretnék hozzá egy érintő tollat venni, rajzoláshoz, milyen tollat vegyek?

Figyelt kérdés
Mármint nem találtam ugy semmit, ha beirtam hogy vodafone tablet érintő toll.. ha bármilyen sima érintő tollat veszek hozza az működni fog?

2021. szept. 29. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsó gumivégű tollak igen, bár ezek rajzolásra gyakorlatilag alkalmatlanok, de mást (hegyeset) nem hiszem, hogy támogatna, az komolyabb tabletekre jellemző inkább.
2021. szept. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkalmas a tablet rá? (nem valószínű) Mi a pontos típusa?
2021. szept. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Smart tab n8
2021. szept. 29. 16:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudja [link] , ne dobj rá ki feleslegesen pénzt!
2021. szept. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Oh :’(
2021. szept. 29. 18:51
 6/7 A kérdező kommentje:
És ebben az ár kategoriaban van olyan tablett ami támogatja a tollat?
2021. okt. 12. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, milyen árkategória, gyanítom hogy alacsony, de tudtommal 100e Ft körül kezdődnek az ilyenek tollal együtt, pl. a Samsungnak és a Huaweinek vannak ilyen modelljei. Ehhez speciális kijelző, drága toll, és erős processzor kell, ami késés nélkül követi a toll gyors mozgását. Igazából valószínűleg még ezek sem nyújtják a legjobb rajzolási élményt.
2021. okt. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!