Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek amin...

Milyen laptopot vegyek amin elfut a gta 5?

Figyelt kérdés
Megyek kamionozni, 1 hónap múlva vennék valami jó kis laptopot amivel tudok szórakozni, mivel szabadidőmbe GTA 5 online-al játszok ezért ott is csinálnám. Internet valahogy lesz, majd elmondják hogyan, ( akinek van tippje az megoszthatja Angliába is fogok menni ott is kellene ). Szóval kérdés adott, milyen eszközt vegyek? Legszívesebben vinném a gépem, de az kicsit macerás.

2021. okt. 2. 23:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Így árkeret nêlkül kedves kérdező elég nagy a választék.
2021. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Milyen szánalmas életed lehet a kérdés alapján... úristen, ne haragudj meg.
2021. okt. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

#1 nem nagyon értek hozzá, egy laptopom volt eddig az egy használt toshiba win 98-al ,10 ezer forintért vettem úgy 10 éve. Csak viszonyításként mondom, hogy nem értek ehhez ( sem).


#2 Semmi gond, ilyen is van.. látod.

2021. okt. 3. 00:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Arra céloztám hogy adhatál volna egy ársávot is, különben a GTA 5 mai szemmel nem egy nagy gépigényű játék, elvégre 2013-as cím (jó pc-re 15-ben jött ki ha jól emlékszem)
2021. okt. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
200 ezer forint? Annyit rászánok. Egy játékostársam 40 ezerért vette, de nincs 25 fps-e sem és ha párharc van alig látja távolról a ellenfelet.
2021. okt. 3. 00:48
 6/15 anonim ***** válasza:
Rendben, majd holnap küldök párat már késő van nekem ehez.
2021. okt. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]

Ne sajnáld rá a pénzt,sőt akár még drágábban is gondolkoznál.egyszer kell megvenni meg amúgy is jól fogsz keresni.egy heti fizetésnél azért többet szánj rá mert valószínűleg évekig fogod használni.

Viszont a 2-es válaszoló megmagyarázhatná hogy mi ebben a szánalmas.kamionban egyszerűbb a laptopot hurcolászni mint egy asztali gépet.én magam is vittem ps2-t és xbox classicot is anno, még most is vinném de inkább telón játszok.

2021. okt. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
7-es az Asus márkáról mi a véleményed? Szinten játékokhoz (is) kellene.
2021. okt. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A rog strix-eknek nem volt valami jó a hűtésük, régebben..nem tudom mennyit javítottak rajta mostanában.a hűtésnek kell utánanézni, vannak a neten tesztek ahol nyúzzák öket.
2021. okt. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
7/9 Komolyan belinkeltél neki egy 400k-s notit amiben csak 8gb ram van? Hardveraprón ennyiért olyen bestiát kap ami mindent futtat és még élvezni is fogja a játékokat.
2021. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!