Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot vegyek gimnázi...

Milyen laptopot vegyek gimnáziumba készülő gyerekemnek? Jelenlegi 10 éves laptopja tönkre ment.

Figyelt kérdés
Nekem egy Dell Inspiron 15 3000 Series van, Intel Core i5 processzorral, ami három éves, teljesen elégedett vagyok vele. Valamilyen hasonló kaliberű gépet keresek. Újonnan venném és 200-300.000 között szánok rá, inkább a határ alja vagy közepe felé tendálva. Az a helyzet, hogy fontos a szín is, fehéret szeretne. HP laptopok között láttam fehéreket, azok mennyire jók? Egyébként alapból Dell vagy Asus márkában gondolkozom (Asus vivo típus, pl., ha lehet Intel Core i5 processzorral). Komolyabban játszani nem fog rajta, nem gamer gépet keresek, hanem olyant, ami általános otthoni használatra megfelelő, meg házi feladatok készítéséhez, filmezéshez, stb.) Köszönöm előre is az ötleteket! Az nem opció, hogy megkapja az enyémet, mert már beállítottam rajta a saját dolgaimat, nem akarom az ezek áttelepítésével járó macerát, ha nem szükséges. Meg ugye fehéret szeretne vagy ezüst színűt esetleg. De ha nagyon nem jön össze, jó a fekete is.

2021. okt. 5. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
10 darab találat [link] van i5+fehér laptopra az adott árkategóriában.
2021. okt. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is néztem. Igazából személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi, hogy mennyire megbízhatók, igényelnek e szervizelést, típushiba, melegedés, stb.
2021. okt. 5. 22:01
 3/3 P.O.C. ***** válasza:

Szerintem a Probook -ok jók. Nekem G6 -os van. i5 8. gen, 8 GB RAM, SSD.

Lassan két éve nyüstölöm. Persze vigyázok rá, de nem volt ennek még semmi baja. Gyors, masszív. Szép kijelző. És az integrált hangszóró is szépen szól. Jó rajta gépelni. Játszani nem játszok rajta. Nem is erre tervezték.

A G8 -ast, 11. generációs i3 -al meg tudod venni 250 ezer körül.

2021. okt. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!