Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Manapság régi gépeket laptopok...

Manapság régi gépeket laptopokat ami rossz de meglehet csinálni de nekem nincs szükségem rá, beveszik valami kis pénzért valahol?

Figyelt kérdés
adott egy laptop meg egy egész asztali gép darabokba

2021. okt. 5. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Fémtelepen 1000 forintért.
2021. okt. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1 valószínűtlen hogy adnának érte annyit.
2021. okt. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

E-hulladékot csak olyan helyen vehetnek át, ahol konkrétan azzal is foglalkoznak.

Fizetni pedig nem fognak érte. Viszont ingyen átveszik, mert a gyártó állja ennek a költségét. (Így van kitalálva előre.)


Ha szerinted még használható valamire, akkor tedd fel Vaterára 1 Ft-ról indítva az aukciót.

Vagy Facebookon ajánld fel ingyenes csoportban ha nem feltétel, hogy pénzt kapj érte.

2021. okt. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Laptopot esetleg megveszi alkatrésznek egy szervíz, de nem biztos. Az biztos, hogy a hulladékudvar átveszi.
2021. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szedd szét, az alkatrészeit még el lehet adni. Tavaly eladtam egy alaplaphibás gépből kinyert DDR2-es RAM-okat, egy AM2-es procit, meg 500-as HDD-ket. Nem kerestem degeszre vele magam, de mind elkelt, nem kellett sokat hozzátenni egy 5 éves használt videókártyáért. Ez még pont a videókártya árak kilövése előtt volt, most majdnem a duplájáért el tudnám adni, de nem nyerészkedni vettem (eszembe se jutott hogy ez lesz), hanem használni, így nem adom.
2021. okt. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem értek hozzá, de köszi a válaszokat írtam egy helyi számítógépszerviznek hátha hasznukat veszik.. laptop miatt fáj a szívem mert eddig jó volt (dátumot használat előtt bekellett állítani annyi baja volt) de ma megnéztem egy sorozatot es ki kapcsolódott nem tudtam vissza nyomni mer egybol leallt es vagy 5x volt ez igy egymas utan…. ugyvagyok vele inkabb veszek egy újat hiaba csinaltatom akkor se lesz mar a regi
2021. okt. 5. 23:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy használt olcsó üzleti gépet vegyél. amíg összespórolod a laptop árát. Én az teszem, de 65 ezret ez is megért. Semmi esetre se vegyél olcsó, Intel Celeronos laptopot, mert gyenge.
2021. okt. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!