Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy ideje mindig kapok minden...

Egy ideje mindig kapok minden bejelentkezésnél e-mailt a google-tól. Ki lehet kapcsolni?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hónapja kezdődött. Napi legalább 10x lépek be a gmailos emali címemre, és minden alkalommal jön is a "biztonsági értesítés".

"Új bejelentkezést észleltünk a Google-fiókjába a következő eszközön: Windows." stb

Ha normál módban lépek be, akkor nem mindig, de én inkognitó módban használom a google chromet - és így mindig jön.

Két faktorost sem tudok bekapcsolni, mert nincs telcsim. Normál módba sem akarok belépni, mert akkor meg látszódik az előzményekben sokminden (és nem akarom mindig törölgetni).

Régen nem volt baj, az inkognitó módban nem csinált ilyet.

Most miért kezdte ezt el? És ki lehet-e valahogy kapcsolni?



2021. okt. 6. 16:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Az inkognító mód miatt van, mert nincs ami alapján felismerje, hogy fél órával korábban is arról a gépről léptél be.


"látszódik az előzményekben sokminden"

Ez pusztán csak beállítás kérdése. Egyébként az előzmények törlése is csak egy mozdulat: Ctrl+Shift+Del > Enter

2021. okt. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát csak azt nem értem hogy akkor több mint 1 hónapja ez miért nem volt?

Sok-sok éven át ugyanígy használtam, és kb havonta 1x jött ilyen biztonsági email.

De már kitaláltam egy módszert, mert ha írásvédetté teszem a History fájlt, akkor nem menti le az előzményeket.

2021. okt. 6. 16:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!