Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egyik ismerősöm egy illegális...

Egyik ismerősöm egy illegális app-ot vagy softwert használ (telón fut neki), hogy minden messenger, WhatsApp, Facebook, stb üzenetemet lássa. A törölt üzeneteket, fotókat és videókat is látja. Nem szeretnék számot cserélni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2021. okt. 6. 22:16
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Valakinek ötlete?

Rendőrségre nem megyek, mert utána megöl. Pszichopata 😔

2021. okt. 6. 22:18
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogy néz ki egy ilyen app? Leírnád? Hogy működik, milyen menüpontok vannak benne? Hol tárolja az adatot? Honnan szedi? Megosztanád velünk kérlek? Mert ilyenről még nem hallottam.
2021. okt. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
és azt honnan veszed,hogy tényleg látja? ő mondta? :) amúgy eléggé kamuszagú az egész.
2021. okt. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3 a kérdező leírta, hogy így működik, tehát látta. Várjuk meg, hogy megmutassa nekünk.
2021. okt. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
hát öröm az ürömben,hogy számot cserélned tuti nem kell. Ha ezekre tényleg rálátna akkor semmi sem akadályozná meg egy mezei ussd lekérdezésre. Máris megvan az új szám. De ez akkor is baromság. Mezei vérpistike (még ha pszichopata is) erre nem képes. A látszat ellenére baromira nem könnyű feltörni kívülről egy telefont. Ráadásul azok amiket írtál szervereken vannak tárolva. Tehát ott is mindegy,hogy mi a telószámod. itt valami erősen sántít.
2021. okt. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Rendőrségre nem megyek, mert utána megöl. Pszichopata"


Így meg kikészülsz. Ha van okod, le is írta akkor nyugodtan fordulj a hatósághoz, tehetsz feljelentést..

2021. okt. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Argloss ***** válasza:
Hmmm... Ugye tudod, hogy itt is látlak!?
2021. okt. 7. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A kérdező paranoiás. Az biztos.
2021. okt. 7. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
kamu
2021. okt. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Ohh köszönöm, hogy még ti tartotok engem paranoiásnak 😀 de a lényegre térve :

amit tudok, a telefonjában lévő összes kontaktját be tudja tenni ebbe a spion app-ba. Csak kivalaszt egyet és fut a letöltés. Csak a rendőrség használ ilyen softwereket, és ők sem publikusan, a személyi adatvédelem miatt. Neki ez a cucc egy softwerguru ismerősétől van (én mondjuk heckernek nevezném). És arra a kérdésre a válaszom, hogy honnan tudom, hogy mindent lát, pedig egészen egyszerű 🙂 olyan dolgokat tud a levelezéseimből, amit csak én tudok, még az sem akivel leveleztem, mert nálam töröltem az üzeneteket, anélkül, hogy levelezőpartner látná. És ez az ember tudja, még a törölt üzenetek tartalmát is, nemhogy azt, hogy töröltem. Ő maga mondta el nekem.

2021. okt. 13. 10:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!