Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért vonták vissza a New...

Bigjoe2728 kérdése:

Miért vonták vissza a New World steam kulcsomat?

Figyelt kérdés

A(z) általad aktivált New World CD-kulcs a kiadó kérésére visszavonásra került. A továbbiakban nem érvényes és semmilyen fiókon nem váltható be.


Ahhoz, hogy újra játszhass a játékkal, vagy új példányt kell vásárolnod, vagy be kell váltanod egy ajándékpéldányt a fiókodon.


A(z) New World Retail okt. 11. napon lett beváltva, okt. 14. napon pedig visszavonásra került fiókodról.

Ez az üzenet fogadott. most akkor a játék elveszett mert 13000 forintért vettem meg, nem szeretném ha elveszne.



2021. okt. 14. 16:43
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a játék törlődött a könyvtáradból, mert bevonták. Ha ismét játszani akarsz vele, meg kell venned újra, és ajánlott egy hivatalos digitális áruházból megvenni. A G2A, Eneba és hasonló kulcsokat újraárusító oldalak nem 100%-osan megbízhatóak. És mivel premier játékról van szó, nem is versenyképesek az árak most, nem adják olcsóbban.
2021. okt. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Értem, de én mindig enebán meg g2a vettem és sosem volt semmi gond, mai napig játszom azokkal a játékokkal, ezért ne is értem miért pont a New Worldnél vették el.
2021. okt. 16. 10:59
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
#12 "Értem, de én mindig enebán meg g2a vettem és sosem volt semmi gond..." De igen, pont most. Azért pont a "New Worldnél vették el", mert pont a New World-nél sikerült lopott kódot vásárolnod. Csak hogy értsd, nem azért vonták be, mert te Enebán vásároltad. Azért vonták be, mert a kód maga lopott volt. Szürkepiac, ennek ez a kockázata. Vagy megveszed egy hivatalos platformon, vagy megkockáztatod, hogy ez történik. Ennyi a történet.
2021. nov. 19. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!