Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ez most mégis mit jelentsen?...

Ez most mégis mit jelentsen? (Youtube prémium)

Figyelt kérdés
Nemrég akartam előfizetni a YouTube prémiumra.Az adatokat sikeresen megadtam.Youtube annyit írt ki hogy a az OTP Smart Bankban hagyjam jóvá.Mondom magamban oké.Belépek a Smart bankba.A Google 100 ezres tranzakciós sz*rt írt ki.Jóváhagyom-e a tranzakciót? Azonnal vissza is vontam a vásárlást.Ha jóváhagyom akkor lekapott volna 100 ezret a számlámról??Ha igen miért?Nem értem.Youtube úgy hirdeti hogy 2 hónapig ingyenes aztán 1790/hó ami egyáltalán nem lett volna sok.

2021. okt. 15. 13:46
 1/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

Valamit elnéztél, biztos, hogy nem 100000 Ft volt.

Olyan szokott lenni, hogy amikor regisztrálsz egy bankkártyát, akkor próbaképpen emelnek le egy összeget, amit utána azonnal vissza is "utalnak". De ez jellemzően 100Ft, vagy 1 dollár, vagy ilyesmi.

Szóval vagy nem jól értelmezted az összeget vagy nem a hivatalos youtube oldalon adtad meg a kártyaadataidat.

2021. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De hivatalos YouTube-on adtam meg az adataimat.Esküszöm 100 ezret írt ki.Kérdezte hogy jóváhagyom e a tranzakciót.Nyilván visszaléptem mert pisiltem attól hogy 100 ezerrel megkárosít a Google.Mit csináljak?
2021. okt. 15. 13:55
 3/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer! Ha megint "rossz" összeget ír, akkor csinálj róla egy screenshotot!
2021. okt. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pelenkásfiú ***** válasza:
Egyébként pontosan 100.000 volt vagy csak kerekítettél?
2021. okt. 15. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

Itt van egy másik szolgáltatás esetén, amit mondtam:

"Amennyiben nincs még regisztrált bankkártyád, akkor a kártya regisztráció során végzünk egy 100 Ft-os próbaterhelést, amely azonnal visszatérítésre kerül."

Elképzelhető, hogy ez úgy jelenik meg, hogy 100.00, ahol a 00 a "fillér".

Nem nézhetted ezt 100.000-nek?

Másra nem tudok gondolni...

2021. okt. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Utolsó.Igazad van. Így írja ki hogy 100.00 HUF a következő kereskedőnél:Google

Kattintson ide a tranzakció jóváhagyásához

Akkor belevágjak?

2021. okt. 15. 14:19
 7/8 Pelenkásfiú ***** válasza:

Persze :)

Ez csak levesz 100 Ft-ot, aztán vissza is kapod.

Vagy úgy lesz a tranzakció történetben, hogy -100, aztán egy +100, vagy a -100-as le lesz húzva, hogy visszavonva.

Ezután majd havonta vonja a normál havidíjat amíg le nem mondod.

2021. okt. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi szépen, sikerült.
2021. okt. 15. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!