Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » El szeretném adni az iMac-emet...

El szeretném adni az iMac-emet, ezzel egyetemben szeretném, ha minden személyes adatom törlődne, hogy tudom megcsinálni ezt?

Figyelt kérdés

A fotók, az szövegfájlok stb.

Azt tudom, hogy az Apple ID-ból hogy jelentkezzek majd ki, viszont utána ugyanúgy rajtamaradnak majd az adatok gondolom.

[link]

A fentebbi link alapján tájékozódom



2021. okt. 18. 22:14
 1/4 anonim válasza:
55%
Gyári visszaállítás van?
2021. okt. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A 7-es pontban hivatkozott leírás alapján

[link]

csináld meg a törlést és újratelepítést. Ez esetben nem marad a gépen semmiféle adat. Olyan lesz mint amikor kivetted a dobozból.

2021. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudjátok véletlen mennI időt vesz igénybe? Csak mert a vevő előtte meg szeretné nézni, hogy működik-e
2021. okt. 19. 11:08
 4/4 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam csinálni amikor iPhonet adok el akkor megcsinálom a visszaállítást és újraindításnál végignyomkodom a beállításokat hogy eljussak a főképernyőig.

Ezt mac-en is megteheted, végigyomkodod a kezdő lépéseket enélkül hogy megadnád az AppleID-t meg hasonlókat. Beállítási új számítógépként és nem visszaállítás iCloudból, vagy Timemachineból. Miután eljutottál a végéig ugyanúgy használható lesz a gép mint előtte, csak nem lesz rajta semmi (legalább így ellenőrizni is tudod hogy nem maradt rajta semmi)

2021. okt. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!