Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Érdemes bányászgépet venni,...

Érdemes bányászgépet venni, ha egy év múlva nem lehet vele Etheriumot bányászni?

Figyelt kérdés
A bitcoint már nem érdemes itthon bányászni, mert kétszer annyiba kerül az áram, mint amennyit ér az, amit ember kibányászik. Azt mondják, hogy az Etherium is átáll egy olyan módszerre, hogy egy év múlva már arra sem lesznek jók ezek a VGA kártyás RIG-ek. Akkor mire lehet majd használni őket, ami meg is éri? Én nem értek hozzá, csak gondolkodom egy ilyesmi befektetésen. Érdemes még foglalkozni ezzel, be fogja hozni az árát?

2021. okt. 23. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne haragudj, de én azt mondom, hogy aki etheriumnak írja az ethereumot, az ne bányásszon.
2021. okt. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Most komolyan ez az egy betűs elírás számít? Kötekedésben látom profik vagytok, de én tanácsot kértem, nem okoskodást.
2021. okt. 23. 21:27
 3/12 A kérdező kommentje:
Valaki másnak esetleg értelmes válasza a kérdésre?
2021. okt. 23. 21:47
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha ingyen adja, vagy féláron.

Az eladóját úgyis felveti a pénz, úgy meggazdagodott belőle, simán neked ajándékozhatná a lestrapált eszközeit..

2021. okt. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mindig lesz valami, amit a lakossági áramos mezei paraszt is tud bányászni, de hogy mit, azt senki se fogja megmondani 1 évre előre. Pár hónapja az Ergo-n lovagolt mindenki, hogy oda vonul majd át a nép az Ethereum reformja után, ma meg már egy mukkot se hallani róla.
2021. okt. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
A nagymamad akarja?
2021. okt. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
Aki ért hozzá, annak megéri. A bányászásban nem számít, hogy mi van az ethereummal. Lesz másik valuta, ahova átmenekítik a pénzüket majd a gpu-val bányászók, és ott bányásznak tovább.
2021. okt. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

"Én nem értek hozzá"

Olyasmibe fektess be, amihez értesz! Tényleg nem piszkálásból, vagy kötekedésből mondom, de a legtöbben - legyen szó akármiről - azért buknak el, mert hozzáértés nélkül akarnak "befektetni".

Egyébként pedig ha bizonytalan piacra merészkedik az ember, akkor a bizonytalanságot is bele kell számolnia a tervbe. Ha tudom, hogy valami 1 évig lesz garantáltan (?) nyereséges, akkor csak akkor fektetek be, ha egy év alatt vissza tudom hozni a befektetés árát.

2021. okt. 24. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#3: Hatalmas nagy öngól egy elírásba belekötni, amikor neked sem sikerült helyesen (mondjuk nagy kezdőbetűvel) leírni.
2021. okt. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9: ha már itt tartunk, akkor nem is ethereumot bányászna, hanem ethert... a nagy kezdőbetű max a bitcoinnál számítana, ahol a hálózat és a coin neve ugyanaz.
2021. okt. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!