Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha dolgozni szeretnék a...

Ha dolgozni szeretnék a gépemen (ilyenekre gondolok, hogy ppt készítés, word dokumentum, ilyesmi) akkor laptopként egy MacBook-ot érdemes vennem, vagy egy sima acer vagy akármilyen laptop megteszi?

Figyelt kérdés

Ne kövezzetek meg, nem értek annyira az ilyenekhez, ezért fordulok hozzátok :)

Hosszabb távra tervezem venni a laptopot, egyetemre, majd dolgozni vele (valószínűleg tanári pályán leszek)



2021. okt. 24. 10:28
 1/4 Kérdező95 ***** válasza:
47%
Ha a pénz nem számít annak ellenére hogy az Applet nem szeretem, most m1 processzoros macbookot ajánlanék, ms office licenszel
2021. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy MS office szintű programokat használj, szerintem aránytalanul és indokolatlanul drága vétel egy Macbook.
2021. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha tanár leszel, akkor már most kezdj el spórolni, és felejtsd el a 350-400 ezres apple gépeket! Havi 140-ből nem fogsz tudni lakhatást fizetni se, úgyhogy már most előre össze kell szedned a pénzt.


Használt üzleti gépet nézz! i5-i7 proci (pl 8250U), SSD, magyar bill.kiosztás, FullHD kijelző, 8GB RAM


Max 150 ezer. Windows legyen telepítve előre, office csomag viszont ingyenes a tanaraknak. Egyetemen nem tudom hogyan van. Azt tudom, hogy kaptunk valamilyen hozzáférést, és 1TB tárhelyet outlook driveban. Ez minden magyar egyetemistának jár. Office csomag nem tudom hogyan van. De hardveraprón párezerért vannak eredeti kulcsok.


Újonnan amd 4300U vagy nagyobb számozású processzor, intel 10210U, 1035G#, 1135G#, vagy nagyobb számozású processzor.

Többi azonos... 8+GB RAM, SSD, FHD kijelző, magyar bill.kiosztás. 250 ezer közül.

2021. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Barmi eleg egy ppt keszitéshez, amit ma ujonnan veszel.

En az almás felarat ki nem fizetném, főleg azert, mert ha ellopják/leejted joval nagyobb az anyagi kár.

2021. nov. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!