Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha én akarnék torrentet...

Ha én akarnék torrentet feltölteni, már úgy hogy mások is le tudják szedni, akkor az én gépemnek állandóan mennie kell hogy elérhető legyen?

Figyelt kérdés
Vagy ez hogy működik?
2021. okt. 28. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl. ncore feltöltő szeretnél lenni, vagy csak visszaosztani a torrentről letöltött anyagot. Utóbbi esetben a pc-dnek mennie kell és a torrent kliensnek is futnia kell. A gépedről töltik le a cuccot. Mondjuk az első esetben is így működik :)
2021. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*(Az első mondatom végére kérdőjel kellett volna)
2021. okt. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van ez a Huntorrent oldal amin fent vagyok, és csak úgy nézegettem a feltöltést, elgondolkodtam, mi lenne ha én is feltöltenék pl filmet, (mert azért ezen az oldalon nincs minden fent) és gondoltam én felraknám ami nincs fent hogy mások le tudják tölteni. de olyan hogy rámentem a feltöltésre, nem nagyon írnak semmit a feltöltéssel kapcsolatban, hanem ki kell tallózni a feltölteni kívánt dolgot, és kiválasztani milyen műfaj/kategória, leírást stb..
2021. okt. 28. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Arra gondolsz, hogy te akarsz megosztani valamit egy trackeren, vagyis készítesz egy torrent fájlt? Akkor az oldal feltöltési szabályaiban leírtaknak kell megfelelni. Például az első 5 befejezett letöltésig kell seedelned az anyagot - tehát igen, addig minimum futtatnod kell a klienst.
2021. okt. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Keresd a GYIK, Wiki, Szabályzat menüpontokban a "Feltöltés" címszavakat. (igen, előbb egy csomó mindent - adatokat - meg kell adni, ami alapján készül egy torrent fájlt, amit le kell töltened és megkezdeni az adott anyag seedelését a minimálisan előírt ideig)
2021. okt. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A privát torrent szerverek általában javítják a torrent filet és neked is azt a rorrent filet kell letöltened és azzal seedelni.


Publikus torrent szervereknél (ahova nem kell torrent filet sem feltölteni) pedig helyesen kell kitölteni a torrent szerver adatokat, esetleg a DHT-t is bekapcsolni, torrent file helyett lehet magnet link is.


De minden esetben valakinek (pl neked) seedelned kell (100% készültséggel) hogy valaki más letölthessen.

2021. okt. 28. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!