Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet megnyitni a...

Jozsoo kérdése:

Miért nem lehet megnyitni a chromot?Egyik napról a másikra hiába kattintgattam a chrome ikonjára, nem jött be.Letöröltem, újratelepítettem, akkor működött de csak addig míg be nem zártam.Újra megnyitni már nem tudtam (most sem tudom). Mi lett vele?

Figyelt kérdés
2021. nov. 7. 20:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Vírus lehet. Futtasd ezt le: [link]
2021. nov. 7. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megsérült a profilod. Nevezd át a mappát például "Default.old"-ra és úgy próbáld indítani a Chrome-ot.

C:\Users\felhasználó_neved\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default

2021. nov. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítségeket, sajnos egyik sem segített. Lehet, hogy már csak egy újratelepítés segíthet?
2021. nov. 8. 17:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy néz ki, trójaid vagy trójaik vannak a gépeden. Telepitsd újra, de ne bizz a Defenderben, mert az simán beengedte az öcsém gépére is. Még egy AVG vagy Avast is jobb.
2021. nov. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!