Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen játékok mennek el Mac-en?

Milyen játékok mennek el Mac-en?

Figyelt kérdés

Olyan játszhatnékom van már, viszont nem találok semmi értelmeset, de lehet csak az igényeim nagyok.

Tudom hogy olyan sok játék nem megy el rajta, nem arra találták ki, de valami csak van. Erről lenne szó:

1,3 GHz kétmagos Intel Core i5 processzor

memória 4 GB 1600 MHz DDR3

Intel HD Graphics 5000 1536 MB

Big Sur 11.5



2021. nov. 11. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
olyan 8 évvel ezelőtti játékokat keress, szóval megjelenési év alapján
2021. nov. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle poénkodást és komolytalanságot mellőzve: nézd meg gog.com-on! Lehet oprendszerre is szűrni, de ott egyébként a játékok elég nagy része futtatható Windows mellett Linuxon és Mac-en is. Nem tudom, hogy neked milyen játékok jönnek be, de például: Stardew Walley, Train Fever, Surviving Mars, Project Hospital, hogy csak néhányat említsek.
2021. nov. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát itt az Intel HD az elég komoly korlátozó tényező, az nem kimondottan alkalmas 3D játékra - akkor sem volt amikor új volt.
2021. nov. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ha van jó interneted, és netán egy Thunderbolt2 vagy USB-RJ45 átalakítód (latency csökkentés miatt), akkor a cloud gaming megoldásokat tudnám javasolni, mint a Gefore Now.

Nekem egy 2018-as Mac Minim van, mellyel egy GTX 1650-nel szerelt PC-t váltottam, mert napi nagyon max 1 órát játszom, de mostanában gyakran vágok videót, amire a MAC jobb.

50/15-ös netem van, kábellel használva 1080p 60 FPS-el egész jól lehet játszani Geforce Now-on keresztül. Ráadásul az ingyenes csomag is elég, ha nem vagy hardcore gamer (max 1 óra játék egyhuzamban, és sorban állás a helyekért), a kis megkötésekkel együtt lehet élni.

2021. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!