Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ezt Instagram hogy akadályozom...

Ezt Instagram hogy akadályozom meg?

Figyelt kérdés

Ugye az Instagramon mindig megjelölnek bejegyzésekben vagy fura fake profilok akarnak követni.

De az utóbbi időben ez olyan gyakran fordult elő hogy mostmár nagyon elegem van.

Minden nap legalább kétszer jelölnek meg kommentekben, hogy valamilyen hajszárítót nyertem.

Én ezeket mindig letiltom és jelentem, de olyan mintha ezzel hogy letiltom csak még több jönne. Akkora a letiltottak lista nálam hogy ez mostmár hihetetlen.

Valaki meg tudja mondani, hogy mit lehet ellenük tenni?

(Nem akarom azt az opciót kikapcsolni, hogy ne bírjanak kommentben megjelölni, mert sokszor ha valami vicceset vagy jót látunk a barátaimmal akkor megszoktuk egymást alatta jelölni)

Előre is köszi a segítőkész válaszokat :)



2021. nov. 14. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Beállítható, hogy csak ismerős jelölhessen meg.

Beállítások/adatvédelem/említések: "a következők számára engedélyezheted, hogy @megemlítsenek: mindenki/általad követett emberek/senki".

Ezzel kizárod az idegeneket, mert csak az tud megjelölni akit te követsz.

2021. nov. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ☺️
2021. nov. 14. 11:40
 3/3 anonim válasza:
Szia ugyan ez a gondom volt nekem is de most már le álltak <3
2021. nov. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!