Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Fel instaláltam a gépemre a...

Fel instaláltam a gépemre a Bus Driver-t és amikor elinditottam ez a hiba üzenet jelent meg ami lent olvashato mit csináljak?

Figyelt kérdés
WE ARE SORRY, BUT THE OPERAYING SYSTEM FAILED TO PROVIDE THE WINDOW TO RENDER THE GAME GRAPHICS IN. PLEASE CONSULT THE GAME MANUAL FOR KNOW WORKAROUNDS THAT MIGHT IMPROVE THE GAME'S COMPATIBILITY WITH YOUR HARDWER. Mi a teendő ijenkor hogy elinduljon a játék?
2010. szept. 4. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnáljuk, DE Az operációs rendszer nem nyújtott be az ablakot, hogy teszik a GAME grafikát. Kérjük, a játék kézikönyvében Know megoldásokat, amelyekkel javíthat a játék kompatibilitást a hardver.


szerintem cserélj videókáryát

2010. szept. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem a Windows XP-n futott, de a Windows 7-en nem (és ezt az üzenetet rakja ki nekem is)


MIt tegyek?

2011. dec. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!