Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Gyorsabb az ALT+TAB és touchpa...

Gyorsabb az ALT+TAB és touchpad, mint az egér és több monitor megoldás?

Figyelt kérdés

Karriert váltottam, korábban egy multinál voltam könyvvizsgálaton, most könyvelek. Korábban egy Thinkpaddel dolgoztam, csak a monitor kijelzőjén alt+tabbal váltogattam az ablakok között. Én gyorsabbnak éreztem, mint azt, hogy a fejemet forgatom és egérrel operálok. Főleg azt érzem lassító tényezőnek, hogy a jobb kezemet mindig el kell emelnem a billentyűzettől, hogy az egeret használni tudjam.


Első sorban számokat, leírásokat másolgatok doksikról vagy különböző programokból.



2021. nov. 17. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Alt tab a leggyorsabb váltás 2 ablak között :) ha másolgatsz akkor a ctrl c +v is gyorsabb mint a jobb klikk másolás/beilesztés
2021. nov. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Felhasználás függő. Nekem egyszerűbb 3 monitoron dolgozni, mint b@szogatni az ALT+TAB-ot. Én 2 monitoron a kódot írom, a 3.-on meg futtatom. Olyan melóra is használom, mint te(Google, heti 1-2 doksi), de nekem egyszerűbb több monitoron. Te kell eldöntsd, kinek a pap, kinek a papné!
2021. nov. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kinek hogy. Nekem az a jó a több monitoros felállásban, hogy egyszerre látom a futó programokat. De ha egyikből kell a másikba adatot másolni, akkor én is úgy szervezem, hogy az a két program egy kijelzőn legyen és váltogatuk közöttük.
2021. nov. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!