Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Vagyaid.hu oldal letiltott...

Vagyaid.hu oldal letiltott üzleti tevékenység miatt és 5000 ft+ áfát akarnak felszámolni minden elküldött üzenetért,többi lent?

Figyelt kérdés

Olvastam h más is kapott ilyen üzeneteket, komolyan kellene vegyem? kamu név, kamu email-el regisztrálva.

Csak beszélgettem ismerkedtem.. kb 10-bol 1 ember képeket kért rólam és mivel már x ideje vezetem az onlyfans oldalam aki erőszakosabb volt annak elküldtem a linket h nesze ha annyira akarsz látni ottvan, nekem nem kell cserébe kép, ennyi..



2021. nov. 21. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

A szerződésükben - amit a regisztrációddal elfogadtál ("A regisztrációval elfogadod a Vagyaid Általános Szerződési Feltételeit.") - szerepel az alábbi:

"Tömeges kéretlen üzenetküldés


Amennyiben egy felhasználó nem rendeltetésének megfelelően, anyagi haszonszerzés nélküli társkeresésre, hanem a Vagyaid hozzájárulása nélkül tömeges üzenetküldésre, pl saját oldala, szolgáltatása népszerűsítésére, vagy pénzgyűjtésre, egyéb módon saját üzleti célra használja profilját, abban az esetben minden üzenet üzleti hirdetésnek minősül és az üzleti hirdetések díja 10 EUR + áfa per üzenet, mely az oldal üzemeltetőjét illeti (ha feltöltött fotón hirdeti termékét pl webcímét akkor 2 EUR per látogatók száma az üzleti hirdetés díja)."

[link]

2021. nov. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

de így is gáz..utána már sikerült ismerős által elkérni h mi is van oda írva mert így csak a fenyegető üzeneter irja h tiltva vagyok. egyáltalán nem volt tömeges üzenetküldés.. nem is én kezdeményeztem a beszélgetést.. nem tukmáltam.. semmi.. és a fenyegetésbe 5000ft +áfát ír.. itt meg 10 Eurot..


de ennyierővel instát se merje kitenni senki pl profilba mert az is annak számít.. meg mi az hogy minden üzenet? egy smiley is elküldött üzenetnek számít akkor.... több száz üzenetváltások voltak.. akkor az már milliokat jelentene...

2021. nov. 21. 23:23
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen oldalaknak a közelébe sem szabad menni, nem hogy regisztrálni, meg beszélgetni.
2021. nov. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi ez kamu. Mindenkivel ezt csinálják. Nekem is bejött ez az üzenet, pedig csak csajozni szerettem volna azt hittem normális oldal. Ha itt gyakorin beírod hogy vagyaid.hu a keresőbe sok kérdés fel fog jönni ahol leírják hogy kamu az egész. Abban reménykednek hogy ki fizeted mert félsz. Bűnöző cég.
2021. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Még azt csodálom hogy ezek nem kerültek rendőr kézre. Lehet hogy valaki úgy megijed hirtelen hogy szívrohamot kap vagy agyvérzést. Azért ilyenekkel nem kéne szórakozni. Valahol jelenteni kéne őket. Egyébként ezek azok akik chat operátorokat alkalmaznak hogy férfiakat húzanak le. Mondjuk abban sok társkereső cég benne van. Azok sincsenek még börtönben. Azért kicsit ez már hihetetlen.
2021. nov. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ezek privát üzenetek két ember között. semmi köze hozzá az oldalnak, hogy te mit beszélsz ott más emberekkel.
2021. nov. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6: Ámbár az oldal egyik alapvető célja a privát üzenetküldés lenne (bár egy centralizált, végponttól-végpontig tartó titkosítást nélkülöző, moderálást igénylő portálon ezt nehezen lehet megoldani), de mivel - egymás számára - ismeretlenek között történik a dolog, ezért megeshet, hogy ezt valaki(k) kihasználva haszonszerzési céllal kéretlenül kezd(enek) el üzeneteket küldeni rajta - ezt a portál a #1-es hozzászólásban említett kissé suta módon próbálja büntetni. Ezt a sértett fél jelentheti, így juthat a portál tudomására az eset.
2021. nov. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi lett végül? hasonló cipőben járok.
2022. máj. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Lett végül valami belőled?
2022. nov. 22. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok, nem lett semmi szerencsére
2022. dec. 22. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!