Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan mehetek el Telekomhoz...

Hogyan mehetek el Telekomhoz hálózatot szerelni?

Figyelt kérdés
Már legalább két éve nézem folyamatosan a hirdetéseket, de egyszer sem láttam ilyen álláshirdetést. Közben hallom az oktatóimtól, hogy kollégájuk nemrég ment át Telekomhoz hálózatot szerelni, mert jobb fizetést kapott ott. Szeptemberben egy új szaktársamról is kiderült, hogy amúgy mellékelesen Telekomnál dolgozik, vidéki hálózatot szerel nappalis(!) egyetemi oktatás mellett (nem gyakorlaton van) és ő is csak nemrég van ott... Azóta nem tudtam vele beszélni, mert nem láttuk egymást. Én ezt nem értem, ők úgy mégis hova jelentkeztek, ha egyszer az elmúlt években nem volt semmilyen ilyen álláshirdetés?

2021. nov. 29. 14:31
 1/3 A kérdező kommentje:
Vagy ha nem is Telekomhoz, de valamilyen hálózatos céghez hogyan lehet bejutni, ha nem hirdetnek meg releváns állást? A városban ismerek egy 20 fős kiscéget, ők egyáltalán soha, sehova nem tettek fel álláshirdetést, mégis valahogyan lettek 20-an és a céginfo szerint a létszámuk is változott az évek alatt.
2021. nov. 29. 14:34
 2/3 Elvilegszaki ***** válasza:
100%
Én nézegettem profession.hu-n sok telekomos hirdetést találtam, de amúgy van a poli computer, ők kapcsolatban állnak a telekommal, rajtuk keresztül érdemes megpróbálnod, legalább egy önéletrajzot beküldeni
2021. nov. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
65%
Nem csak meghirdetett állásokra lehet jelentkezni. És legyenek jó referenciáid
2021. nov. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!