Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Trust wallettban van egy nem...

Trust wallettban van egy nem túl népszerű de sok tokenem, nem engedi se tovább küldeni se átváltani mi csináljak?

Figyelt kérdés

Tovább küldeni azért nem engedi mert ethereumban kéri a hálózati díjat az meg nincs nekem. Átváltani sem engedi ezt írja ki, itt egy kép róla, értem hogy mit akar de nem értem hogy tehetném ezt meg. Már az egész alkalmazás át néztem de nincs erre lehetőség amit kér. Valaki tudja megoldást? Sok pénzről van szó.

[link]



2021. dec. 1. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
Mert ha legalább átváltanà ethereumban akkor el tudnám küldeni máshova el lehetne adni de semmi nem enged mindenben problémát talál
2021. dec. 1. 13:48
 2/4 A kérdező kommentje:
Már arra is gondoltam veszek ethereum ot de az sem sikerült. Otp nàl nagyon rossz a kártyás fizetés
2021. dec. 1. 14:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Olyan mintha konkrétan szándékosan kötne bele mindenbe hogy nehogy el tudjam venni a pénzem
2021. dec. 1. 14:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagy magenta gomb hogy engedélyezed, aztán swap és vársz, hogy valaki MNE -t akarjon venni ETH -ért.

Aztán a "Review your swap" menü alatt tudod követni hol áll a csere.

2021. dec. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!