Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Rálátnak az ügyfélszolgálaton...

Rálátnak az ügyfélszolgálaton a régi előfizetésem számláira?

Figyelt kérdés

Jó pár éve vodafone előfizetéses vagyok.Eddig minden rendben is volt.Idén júliusban készüléket is cseréltem amit megelőzött az éppen aktuális havidíj amit persze kifizettem.Telefoncsere június,július,szept.,okt.,nov.

fizetve minden erre jön egy sms hogy hamarosan kikapcsolják a készülékeket lejárt tartozásunk van...adtak némi haladékot viszont nem értem hogy lehet ez.Igazolni tudok minden befizetést ami talán gond lehet az a júliusban befizetett régi előfizi ára mivel az újé dupla annyi.De akkor ezt nem kellett volna levonniuk és úgy kiküldeniük egy résszámlát?



2021. dec. 3. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, látják évekre visszamenőleg a befizetéseket.

De ha minden be van fizetve és igazolni is tudod, hívd fel őket és kérdezd meg, hogy mi a búbánatot akarnak. Lehet, hogy csak az automata számlázó rendszer bolondult meg (volt már náluk ilyen), és küldte automatikusan az ejnye-bejnye smst.

2021. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hívtam őket és ők csak az 'új' módosított szerződésre láttak rá a régi számlafelület teljesen eltűnt az alkalmazásból is.Ami azért lehet mert a feleségem telefojára érkezett minden viszont a váltáskor az én számomat tették meg elsődlegesnek.Az ő bejelentkezési adatai törölve lettek be sem tud jelentkezni így a régi számlák sincsenek meg.
2021. dec. 3. 20:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor is látniuk kell, csak nem a te adataiddal, hanem a nejedével. Menjetek be hozzájuk, úgy kevésbé tudnak lerázni, mint telefonon keresztül.
2021. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2021. dec. 3. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!