Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » A chrome-ban felugró üzenetek...

A chrome-ban felugró üzenetek jelennek emg a jobb alsó sarokban, mindenféle hirdetéssel. Ezek mik?

Figyelt kérdés

Töröltem az előzményeket, adblock plus van fent, érvényes malwarebytes. Az értesítések és reklámok megjelenításe minden vebhelynél ki vannak kapcsolva.


Ebben a pillanatban is megjelent, hogy dtis.ru weboldal értesítése, iPhone 13 készen áll a szállításra, ki van fizetve, stb stb.


Megjegyzem sosem nyúltam semmi ilyen oldalhoz, főleg nem ahhoz, hogy értesítéseket jeleníthessen meg.


2021. dec. 18. 22:09
 1/2 A kérdező kommentje:
Ott ahol engedélyezni tudom, hogy mely oldalak legyen kivételek a tiltás alól NINCS egy oldal se a facebookon kívül. Ha pl dolgozom és jön egy üzenetem akkor jön értesítés a facebooktól a chrome-on keresztül, hogy írt valaki. Eddig oké, de a facén kívül egyik oldalnak sincs engedélye reklámot küldeni nekem. Főleg nem egy csaló reklámot. Milyen iphone-t vettem? :D főleg nem valami orosz oldalról.
2021. dec. 18. 22:24
 2/2 anonim válasza:

másold ki ami kell pl könyvjelzők

tölts le egy új google chrome telepítőt

vezérlőpult - programok és szolgáltatások között távolítsd el, uninstalláld a google chrom-ot

indítsd újra a gépet

töröld ki a

C:\Program Files\Google -mappát

és a

C:\Users\"felhsználó"\AppData\Local\Google -mappát is (ez rejtett mappa, ehhez engedélyezned kell a rejtett fájlok/mappák megjelenítését).

ha nem rendszergaza vagy az utóbbi mappa is a program files-ben lesz

azután telepítsd újra a google chrom-ot az előre letöltött telepítővel

2021. dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!