Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Számítógépes Township játéknál...

Számítógépes Township játéknál, Windows csere után hogyan tudom folytatni a már meglévő játékomat?

Figyelt kérdés
Ugyanazzal a google és facebook fiókkal jelentkeztem vissza, mégis mindig előlről indítja a játékot, pedig már a 100-as szintet is meghaladtam benne. Légyszi ha tudtok valami tanácsot, hogyan kerülhetnék vissza a már meglévőmbe, nagyon örülnék!!!
2021. dec. 19. 00:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Az előző rendszered biztonsági mentéséből másold vissza a mostani felhasználói fiókodba azt a Playrix\Township mappát, amiben a játék mentése van.
2021. dec. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia Anonim, és hol találom a számítógépben azt a biztonsági mentést?
2021. dec. 20. 09:28
 3/4 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentést felhőbe, külső HDD/SSD-re szoktak készíteni a fontos, mentendő adatokról - lehetőleg növekményesen, hogy mindig friss legyen, de legkésőbb a számítógép újratelepítése előtt.
2021. dec. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát, nálam épp az a probléma, hogy már újra van telepítve a gépem és nem szoktam játékokról biztonsági másolatot készíteni, mert eddig mindig folytatni tudtam miután bejelentkeztem a Google a és a Facebook rá. 3 éve játszom ezt a játékot és eddig akár eszköz, akár rendszer csere volt, mindig ugyanonnan indult, így fogalmam sincs mi lehet a problema
2021. dec. 21. 03:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!