Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Half life 3 van rá esély?

Bozont333 kérdése:

Half life 3 van rá esély?

Figyelt kérdés
A half life alyx vége kicsitarra utal
2021. dec. 19. 08:16
 1/7 anonim válasza:
75%
szerintem előbb felépitik rendesen az univerzumot és aztán lesz HL3. egész szépen körbelőtték már, hogy merre mehet a sztori, nem lepődnék meg rajta, ha nemsoká bejelentenék.
2021. dec. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Én nem sok esélyt látok rá az Alyx csak a VR miatt kellett, de amúgy meg ha annyira akarták volna lassan 15 év alatt az EP 2 óta már kényelmesen elhetett volna 3.
2021. dec. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnának olyan játékot csinálni ami megütné egy HL3 elvárását, mert rengetegen úgy gondolkodnak, hogy minél több idő telik el, annál ütősebbet kell mutatni. És ha nem ilyen lesz, az meg PR katasztrófa (lásd Cyberpunk, és lassan a GTA 6 is ebbe csúszik bele, hogy semmilyen hivatalos hír nincs, de heti szinten fenntartják a hype-ot nulla valós információra alapozott pletykákból - bár ott várható, hogy lesz folytatás).
2021. dec. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Lesz majd mindenképp. Akkor, amikor majd megéri nekik. Most már azért vannak egész jó másolásvédelmek, lassan... a videokártya árak miatt úgyis csak olyanok tudnak játszani egy új AAA címmel, akiknek van pénzük a hardver mellett a szoftvert is megvenni. Szóval szerintem készen állunk! Egész jó pillanatban vagyunk. A Valve is száguld a steammel... lesz majd ugye a PS5 VR, és a cloud gaming is durván beindul, ami kell a steamnek. Egy HL3 Brutáljó dobás lenne arra, hogy leváltsák az otthoni feleslegesen drága hardvereket a clod gaming kényelmére. Streamelni fogunk...

Én készen állok egy nagy bejelentésre az elkövetkező 2 évből. Bármi, amit eddig akadálynak láttak a HL3 fejlesztésére, az elhárulni látszik. Nincs kibúvó.

2021. dec. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, egy fps lenne csak igazán ideális a stream gaming berobbanásához...
2021. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak trollkodni próbáld, legalábbis ez még a jobbik verzió mintha tnyleg komolyan gondolná :D
2021. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hintalow ***** válasza:

Nem nagyon látok rá esélyt, az Alyx egy jó techdemó volt, adtak is vele, meg nem is, mert ugy "jött új Half Life játék" de csak kis mellékszál lett, ami a VR miatt egy jóval kisebb közönségnek készült, szóval lebőgni nem tudtak vele annyira, mintha a tényleges HL-al próbálkoztak volna valamit.

Ami miatt szerintem nem lesz:


- a steam létezése kockázat/ilyen irányú fejlesztés nélkül is annyi pénzt generál, mintha kiadnának 6 pénzügyileg sikeres HL részt.


- Az elvárások valóban az egekben lennének egy folytatásnál, és ilyen esetben valóban csak bukásokra vannak példák a játéktörténelemben, ezt a Valve-nál is jó eséllyel tudják.


- Ráadásul elment az idő a játék mellett, ha most nekiállnának, mire valami lenne belőle, már 20 éves lenne a második rész, ez nagy kockázat, mert akik szerették, azok nagyrészt már felnőtt családos emberek--> jó részük már nem játszik játékokkal. A fiatal generációknál meg kb semmi előnye nem lenne a jelenkori nagy nevekkel szemben.


Igazándiból bármilyen oldalról közelítem meg, nem éri meg belefogni egy ilyen projektbe sajnos...

2021. dec. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!