Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Win 10 van lehetőség a parancs...

Win 10 van lehetőség a parancsikonok elrejtéséére?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy elrejthető vagy lenyíló ablakba elhelyezni őket ami akkor jelenik meg ha oda húzom az egérnyilat?

2021. dec. 29. 12:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

A Google-n találtam.

[link]

2021. dec. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezt én is megtaláltam de nem így értetem, én valami alkalmazásra gondoltam. ahol egybe lehet gyujteni és sorba rakni őket.
2021. dec. 29. 13:22
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Csinálsz egy "ikonok" nevű mappát valahol, beleszórod az ikonjaidat majd rögzíted a tálcán a mappát.
2021. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hülyék kíméljenek
2021. dec. 29. 15:50
 5/7 anonim ***** válasza:
Rendet raksz az asztalon. Indítóikonok teljesen jól elvannak csempeként start menüben, kis méretben, csak amit használsz, értelemszerűen csoportosítva. Aktuális munkáid megfelelő asztalhatodon mappázva, régi dolgok törölhetők, miután ellenőrizted, hogy két mentés két helyen friss. Aztán amikor rend van, nem kell többé rendet vágni, csak megtartani és néha selejtezni.
2021. dec. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ilyenre gondoltál-e, de én ezt használom:

FLS Launcher

[link]

2021. dec. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, igen hasonlóra köszönöm
2021. dec. 31. 09:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!