Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Milyen laptopot ajánlanátok,...

Milyen laptopot ajánlanátok, ami tartós, megbízható, gyors?

Figyelt kérdés

Korábban Toshibám volt, ami elfogadható volt, aztán amikor már nagyon megöregedett, lecseréltem egy Dell Inspiron-ra. Utóbbi nagyon nem volt jó vétel, alig több mint két év után kezdett az akksija rohamosan tönkremenni, ma már 5 perc alatt lemerül, ezért folyamatosan töltőn kell tartsam; aztán a képernyőnek is egyre súlyosabb elszíneződési problémái lettek (ütődést nem kapott). Kicsit elment a kedvem ezek után a Delltől.


Ami biztos: Apple-t nem szeretnék.


Nagyon különleges igényeim nincsenek, gamerkedni nem tervezek a gépen. Otthoni használatra kéne (netezés, videóchat stb.) és programozásos hobbiprojekteket csinálnék róla. A lényeg, hogy a garancia lejárta után ne menjen egyből tönkre és legyen gyors, csendes, és nem túl nehéz.


Szóval érdekelne, milyen márkákkal, típusokkal van jó tapasztalatotok. Hallottam, hogy szaküzletek foglalkoznak használt laptopok újraértékesítésével ("refurbished laptopok"), ezekről mit gondoltok?


Költségben nagyjából 300 ezerig mennék el, de ennél kicsit drágább opciókat is szívesen megnéznék.



2022. jan. 1. 19:45
 1/2 anonim válasza:
Én Asust vennék
2022. jan. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Integrált grafikás rendszer legyen mindenképp! Ha nincs dedikált GPU,akkor nem tud elromlani 😅 kevesebb alkatrész, nagyobb biztonság. A felhasználásodra pedig bőven elegendő.

Elsősorban AMD 5500U, ha találsz valami jót.


Esetleg 1135G# procis Dell vostro lehetjó. Gari nagyon jó rajta, a vostrokon. Többiek nem tudom, hogy melyik termékeknél vállalnak hasonlót.

2022. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!