Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még régebben történt, hogy a...

Még régebben történt, hogy a nevemben írogattak egy fórumon, ebből elég sok kellemetlenségem támadt (a mai napig). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sajnos jóval utólag vettem csak észre, amikor ez történt Írtam a moderátoroknak, de azt válaszolták, hogy nem tudják törölni a más által írt hozzászólásokat (sajnos elég sok volt, de azért törölhették volna) és hogy ne adjam meg másnak a jelszavam. Persze nem is adtam meg senkinek soha, valószínűleg feltörték
2010. szept. 8. 01:56
 1/4 anonim ***** válasza:
hát így jártál,sajna
2010. szept. 8. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az élet megtanította neked, hogy az 123456 nem jó jelszó. Ha tudod ki volt az, akkor keresd meg, verd meg, és vedd úgy, hogy ez elégtétel volt számodra.
2010. szept. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy az admin nem tud törölni. Legfeljebb nem akar.

Ha még van hozzáférésed a fórumhoz, akkor írd be mindenhova, hogy nem te voltál.

2010. szept. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Most mit vársz? Ha egy hacker tört meg, amit nem hiszek, mert biztos nem veled szórakoznak (esetleg egy kezdő), akkor úgyse tudod meg, hogy ki volt. Ha tudod ki volt, akkor meg úgyse tudsz bosszút állni, hacsak agyon nem vered, de ha nagyobb darab nálad inkább vipera+gázspré:P Ha azt akarod, hogy meghackeled az oldalt, úgyse fog menni, mert ha meg is szerzed azt a tudást, ami kell hozzá, addig már nem lessz aktuális a probléma. A moderátor meg jó, hogy nem fogja levenni, ő honnan tudja, hogy ki írta? Az nem indok, hogy te azt mondtad...
2010. szept. 24. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!