Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Ha gyárilag egy Free Dos...

Ha gyárilag egy Free Dos laptopopra telepítek egy Windows-t akkor elveszti a garanciát?

Figyelt kérdés

Itt is két opció van:

- sima telepítés, nem aktivált Windows

- tört telepítés, utólag aktiválva



2022. jan. 6. 09:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a garancia maga a fizikai laptopra van, nem a rajta lévő programokra.
2022. jan. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt telepítesz rá, amit szeretnél. De egyébként józan paraszti ész, hogy ha kötelező lenne egy olyan rendszert megtartani, ami a mai világban szó szerint használhatatlan bármilyen alap feladatra, még az érintett hardvert se tudja megfelelően használni, akkor minimum senki nem venné meg, de esélyesen a fogyasztóvédelem is érdeklődni kezdene.
2022. jan. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi a válaszokat!
2022. jan. 6. 10:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Harmadik opció:


-Nem tört windows, inkább szürke kulcs, ezer ft körüli összegért

2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ha vennék egy gépet bármilyen oprendszerrel ami nem kell, azt csinálnám, hogy image-be leszedném a lemez tartalmát, hogy ha mégis visszavinném mert valami probléma van vele, csak visszateszem image-bol azt, amivel kaptam.
2022. jan. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!