Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mikor van az az időszak az...

Mikor van az az időszak az évben amikor a laptopok ára csökken?

Figyelt kérdés

Laptop vásárlás előtt állok, sajnos nem figyeltem hosszú távon az árak változását, az árukeresőn lévő diagram pedig nem tudom mennyire pontos, szóval az év melyik időszakában várható, hogy olcsóbban lehet megvásárolni őket? Köszi ha válaszolsz. :)

(Ha számít Levono Legionok, amiket nézegettem.)



2022. jan. 7. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen időszak nincsen az évben. Az árak jellemzően mindíg felfele mennek.
2022. jan. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Régen nyár közepén volt egy ilyen időszak, mikor a sulira MÉG nem vásároltak, a tavaszi dömping meg már lezajlott. Manapság, mikor homeoffice-ban mindenkinek kell a laptop nincs már ilyen időszak.


Inkább azt mondom, hogy van olyan időszak, amikor NEM szabad vásárolni, ez pedig augusztus közepétől szeptember végéig illetve november végétől január közepéig.

2022. jan. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pár nappal azután, miután megvetted a drága laptopot. (Murphy törvénye)
2022. jan. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A világ nagyrésze nyáron szabadidős tevékenységeket végez (usa, kína, európa). Ilyenkor a kereslet bezuhan nyár vége és szeptember sokszor padlóra küldi az árakat. Használt hardvereknél különösen.
2022. jan. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!