Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért fogy drasztikusan,...

Miért fogy drasztikusan, szinte egyik percről a másikra a szabad hely a C meghajtón?

Figyelt kérdés
Amikor belépek a sajátgépbe indítás után még 47 GB szabad helyet mutat,(egyébként nagyjából 60 gigának kellene lennie normál esetben nekem) majd ha pl 5 perc múlva belépek akkor pedig 25GB és hasonlók, de van hogy újra belépek akkor pedig ismét 30 pl.. Ezt kb 2 napja tapasztalom, illetve ezzel egyidejüleg borzalmasan belassult az internetem. Nem a letöltés, hanem az oldalak betöltése szinte egy örökkévalóság. Amit megfigyeltem, bár laikus vagyok, ha több szabad helyem van a C meghajtón akkor mint ha egy árnyalattal gyorsabban töltődnének be a neten is az oldalak, nem számottevően de picivel igen. Mi lehet a gond? (Win 8.1)

2022. jan. 8. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem "benyaltál" egy vírust, ami most ügyködik a háttérben.
2022. jan. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyetértek az első hozzászólóval. Esetleg még megpróbálhatod a böngésződ teljes eltávolítását és újratelepítését. Mivel úgy hangzik, hogy rengeteg ideiglenes fájlt kell kezelnie/tárolnia a C meghajtónak, mintha állandó letöltés menne a háttérben netezés közben.
2022. jan. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!