Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért nem lehet a windows 11...

Miért nem lehet a windows 11 et telepíteni?

Figyelt kérdés

Nem kínálja fel a win 11 et a gépem. Elmondom mi tortent:

Tegnap elerheto volt a win 11 es frissites(frissites es biztonsag menupontban a gephazban) de nem akartam felrakni. Nem mukodott a brave a chrome a gepemen, gondoltam biztos valamit elnyomkodtam a bongezovezerles menupontban, talan ha alaphelyzetbeallitom a gepem(helyzeallitas) a fajlok megtartasaval akkor majd biztos megjavul a dolog. Meg is tettem, indult minden bongeszo, majd jo akkor ha mar igy ilyeneket csinalok akkor kiprobalom ezt az uj win 11 et is. Elkezdtem frissitgetni minden frissitest letoltottem, es ujra nem indultak a bongeszok. Ekkor jottem ra, hogy nem az en beallitas modositasaom volt az oka annak, hogy a bongeszok nem indultak, hanem a frissites okozta mar par honapja is ezt a problemamat. Igen, hiba volt helyreallitani a gepem, mert mostmár megint nem indulnak a bongeszok csak akkor, ha megint helyreallitom es nem telepitem a frissitest. Viszont ami orvosolhatna a problemat az a win 11 lenne. Egeszen eddig ott volt az ikonja a win 11 re valtasnak de mostmar eltunt. Utanaolvastam neten mi kell a win 11 hez:

alap, hogy a gep elbirja az op rendszert. Nekem egy 2021 es matebook d15 om van boven jo vagyok ebben a kriteriumban.

A masik, hogy csak azokon a gepeken lehet win 11, amelyiken a win 10 legujabb verzioja fut. En addig nyomogattam a frissitesek keresese gombot es telepitettem a frissiteseket amig el nem fogytak a frissitesek es azt irta hogy naprakesz a gepem. Tovabbra se dobta fel a win 11 lehetoseget.

Hogyan tudnam megszerezni?



2022. jan. 25. 12:15
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Azt még megjegyezném, hogy a gepem (hivatalos oldalon utanajartam) tamogatott win 11 re. Meg alapbol is, amit egyszer felkinalt nem veletlen kinalta fel.
2022. jan. 25. 12:19
 2/12 anonim ***** válasza:
Microsoft’s PC Health Check Tool mit mond, mi a gond?
2022. jan. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 szántóvető ***** válasza:
ne frissítéssel hanem újratelepítéssel tedd fel a 11-et,ez a legjobb megoldás.
2022. jan. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

PC Health Check Tool azt irja a windosw update resznel, hogy az aon altal futtatott kiadasa? Microsoft Windows 10 Home, verzio 21H1. A windows Update megnyitasa. Ezt megnyitom es bedob a frissitesek keresesere.

S modom is ki van kapcsolva...

2022. jan. 25. 13:08
 5/12 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet ujratelepitessel felrakni a 11 et?
2022. jan. 25. 13:09
 6/12 A kérdező kommentje:
Mar megtalaltam, nem ugy akarom csinalni. Gephazon belulrol szeretnem.
2022. jan. 25. 13:26
 7/12 anonim ***** válasza:
"aon altal" ???
2022. jan. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szántóvető ***** válasza:
ha alaphelyzetbe állítottad vissza akkor lehet hogy a tpm is kikapcsolásra került,ezt a biosban nézd meg ill engedélyezd újra.
2022. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Azt irja, hogy a tpm utemkesz.
2022. jan. 25. 14:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Mutass egy képet a PC Health Check Tool-ról, ha már elmondani nem tudod..

[link]

2022. jan. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!