Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Smart TV látja a mappát, de a...

Smart TV látja a mappát, de a PC nem. Hiába keresek rá, nem találja. Eddig látta a PC is, de utána eltűnt, és csak a TV-n jelenik meg, igaz más néven és máshol de legalább megvan.A PC-n nem találom. Esetleg valakinek ötlete, hogyan találjam meg?

Figyelt kérdés

#mappa #Nem látható mappa
2022. jan. 25. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
A TV-k médiaszervert látnak csak. A médiaszerver programodban nézz körül.
2022. jan. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:

Kicsit részletesebben írd le, kérlek. :)

Milyen mappa, milyen meghajtón? Pl.

2022. jan. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Külső HD-n van a mappa melyben videók vannak. Eddig látta a PC és a TV is. Most csak a TV látja. Más néven és máshol, de megvan. Viszont ugye nem lehet szerkeszteni, törölni.
2022. jan. 25. 15:59
 4/8 Dongaben ***** válasza:
Ok. Ezt gondoltam. :) Abban az időközben, mikor látta a PC, és a mostani dátum közt használtad máshol, vagy mentettél rá a TV-ből? Sajnos nincsenek egységes formátumok, amiket mindenki használna,
2022. jan. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem használtam máshol, és nem mentettem rá semmit a TV-ről mivel nem is tudom hogy kell. Szerkesztettem illetve töröltem, de külön ezzel a mappával nem foglalkoztam emlékezetem szerint. Ezért érthetetlen.
2022. jan. 25. 16:36
 6/8 Dongaben ***** válasza:
Akkor, ha jól értem, a meghajtón csak 1 mappával van gond a külső HDD-ről. A többi mappát látja a PC?
2022. jan. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Így van. Egy mappát nem lát a PC csak a TV. A többi az ok.
2022. jan. 25. 16:59
 8/8 Dongaben ***** válasza:
Ez elég fura helyzet, de láttam már ilyet. Kicsit macerás volt a megoldás, de nem tartott sokáig. Egy ismerősöm keresett meg hasonló problémával. Van Linux-os gépem, ami látta az "eltŰnt" mappát, így visszanyertem tartalmát. 1-2 ismerősödnél nézd meg első körben, hogy látja-e a gépük Win alatt, aztán, ha nem, akkor a megbízható Linux a "hitetlenek" számára is megér egy esélyt. Sok sikert. :)
2022. jan. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!