Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » 15 GB adatforgalom esetén...

15 GB adatforgalom esetén mennyit tudnék internetezni naponta (laptop-on), ha feltesszük, hogy naponta ugyanannyit használnám? (Youtube-oznék, meg e-mail-eket küldözgetnék).

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 21:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Oké, a nagyjából 10 változóból megadtál kettőt, így már biztos könnyű kiszámítani. Tessék: 22 órát.
2010. szept. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha 30 napos hónappal számolunk, akkor fél gigát naponta.

Értelmes kérdés - értelmes válasz.

2010. szept. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Youtubon 10 perc videó kb 50 mega, tehát úgy napi 10 videó.
2010. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Mit adjak meg még, hogy szűkítsem a kört?

Bocs, ebben a témában nem vagyok ász...

2010. szept. 9. 21:47
 5/12 anonim ***** válasza:

15 GB az nagyon sok netezést tesz lehetővé.

Nekünk a párommal egy 5 GB-os van ,és mi felváltva használjuk a gépet,de az 5 GB még minden hónapban elég volt.

2010. szept. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A telefonomon én meg 100 megát sem használok havonta, úgyhogy én nyertem. Egyébként ha nem fogsz letölteni (filmet, sorozatot ilyesmit) akkor szinte biztos, hogy elég lesz.
2010. szept. 10. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
torrentre ez édeskevés. De youtube még belefér.
2010. szept. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Hát, most erősen gondolkodom, Telenor vagy Digi.

Telenor: 15 giga havonta- szinte az egész országba lefedett mobilinternet

Digi: korlátlan, de nem hordozható internet (csak a házban).

Bevallom, én napi 6-8 órát interneteznék (Youtube, freemail, képeket keresgálnék, használt autókat néznék).

Biztos, hogy nem torrenteznék. Videót sem töltenék le, hiszen akkor inkább visszaülök az asztali géphez (korlátlan net), és ott letöltöm a videókat, aztán ráraknám a laptopra. :D

Szerintetek így is elég lenne 15 GB havonta?

2010. szept. 10. 12:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Bőven elég.
2010. szept. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Nemhiaba ajanlottam neked a Telenort.A 15 GB is sok de a youtube-rol en inkabb letoltenek mind neznem mert az ugyanaz.Ugyanannyi adatforgalmat general es akkor legalab b toltodjon le ha akarom meg egyszer megnezem max landol egy DVD-n vagy a szemetesbe.Ne felejtsd el hogy van lehetoseged ejszaka meg 30 GB-ra ez hetvegeken ha otthon vagy meg jol jon.
2010. szept. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!