Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Miért változtatott a hbogo?

Miért változtatott a hbogo?

Figyelt kérdés

Miért nem engedi a tvmen, régebben ment, most hogy belépnék azt írja:


Ezen az eszközön a hbogo nem támogatott.

Sajnáljuk, de ezen az eszközön az alkalmazás már nem támogatott. Az alkalmazáshoz továbbra is hozzáférhetsz, de kérjük, próbálkozz más eszközről.

Most komolyan ahhoz hogy használni tudjam új tvt kéne venni? Nevetséges.. Semmi baja a mostani okos tvmnek


2022. jan. 29. 09:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
A szolgáltatás szűnt meg, most már HBO Max van.
2022. jan. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 nem egészen, a 2015 előtti tv-ket már nem támogatják. Új tv-t kell venni, vagy okosítóbb eszközt.


Legalábbis ezt ïrták a honlapon, és én is szenvedtem a témával egy sort, de ha valaki tud valami trükköt, az szóljon.


De bármi is az igazság, kérdés hogy a felhasználókat miért nem tájékoztatják rendesen? Valahogy a torrent még mindig tutipp, akárhogy szopkodják fel egyesek a streaminget.


A kedvencem az volt, hogy végül egy netflixes filmet választottunk, ahol vagy minden szöveg alatt volt felirat ahelyett hogy csak az idegen nyelvű részek alatt lett volna, vagy sehol se. A minden alatt egyébként úgy értem hogy minden, kivéve pár idegennyelvű részt. :)

2022. jan. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lehet menni a GVH-hoz feljelenteni a gyártót, mert ők úgy hirdették a terméket, hogy van ilyen funkciója, de azt nem jelezték, hogy a készülék élettartama alatt megszűnik a hozzáférésed hozzá, ami megvalósítja a vásárló megtévesztését és tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot azáltal, hogy a funkció miatt vásároltad meg a készüléket, annak tudatában hogy megszűnhet a hozzáférésed nem vásároltad volna meg.
2022. jan. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
61%
Egy gyártó sem fog felelősséget vállalni olyan dologért, amire nincs ráhatása. Az, hogy felrakja az applikációt a rendszerére, nem tehet ígéretet arra hogy az örökké működni fog. Esélyed sincs arra, hogy jogosnak ítéljék meg a panaszt.
2022. jan. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sőt, nemhogy 2015, hanem LG-nél a 2018 előtti modellekből is OFF-oltak sokat!! Katasztrófa... undorító húzás a részükről...


[link]

2022. jan. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szirty ***** válasza:
6%

"Most komolyan ahhoz hogy használni tudjam új tvt kéne venni? Nevetséges.. Semmi baja a mostani okos tvmnek"


Néhány ember a földön ezt fejlődésnek hívja. :)

2022. jan. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 valaki nem értette a szarkazmust. :D
2022. jan. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Szirty ***** válasza:
63%
Valaki nem jött még rá hogy így van?
2022. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagy szívás, barátnőm is így járt. Neki is javasoltam, hogy vegyen egy Mi Box S-t, azzal szerintem jó ideig nem lesz ilyen gond, nálam megy rajta az hbo go, és a max is fog.

Amit még nem próbáltam, hogy a telefonos hbo go alkalmazásból átküldeni a videót tévére. Talán az még működhet.

2022. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

úgy érzem, hogy a torrent újra fel fog lendülni nemsokára mégjobban

jön a disney+ hbo max

régi tv-ket nem támogatják...

tartalmakat szó nélkül leveszik...

2022. febr. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!