Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Instagram bejelentkezési...

Instagram bejelentkezési probléma?

Figyelt kérdés

Elfelejtettem az instagram jelszavam, aztán kértem egy ilyen "password reset"-es emailt az instagramtól, az email nem érkezett meg, vártam kb 1 órát, aztán kértem 1 új emailt, az sem érkezett meg, ennek kb már egy hónapja és kb 100×kértem azóta ilyen emailt, de nem kaptam egyszer sem.

A probléma nem itt van, hanem ott, hogy azon a fiókon vannak olyan accountok követve/elérhetően, amik szinte az egyetlen utak, hogy többet megtudjak a crushomról és a másik accomról ezt esélyem sincs újra megcsinálni/megszerezni.

Ez miatt nagyon nagy szükség lenne arra az accountra.

Az email címemet jól adtam meg és a jelszóra biztosan nem tudok visszaemlékezni.

(Ez az első kérdésem ezen az oldalon, szóval remélem jó kategóriába rakom, is nem tartalmaz majd annyi hibát.)



2022. jan. 29. 20:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszoptad.
2022. jan. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem tudok segíteni, de akkor legalább megtudtam, hogy ez a probléma nem pár napja van. Először azt hittem, hogy a blokkoló miatt van, így kikapcsoltam, de akkor sem oldódott meg. Én úgy jártam, hogy pár napja kitakarítottam a böngészőt, töröltem az előzményeket stb., így az addig állandó bejelentkezésem is törlődött. Jelszót én sem tudtam, hát kértem. Na azt nem kaptam. Akartam regisztrálni új fiókot, de azt sem tudtam. A kódot ugyan elküldte hozzá, amit be kell írni, de még mielőtt beírtam volna sajnálkozott, miután beírtam sem történt előbbre lépés. 3 böngészőben is próbáltam, akkor ezek szerint ennek annyi.
2022. febr. 1. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!