Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Még nem működik rendesen?

Még nem működik rendesen?

Figyelt kérdés

sziasztok a oculus Linket LE Töltöttem a gépemre hogy questemet riftként használhassam de ha gépemen rajta van a program a call of duty modern warfare 2019 ben a menüében el kezd szaggatni az egér


de ha el távolítom a oculus Link Programot akkor a szaggatás meg szűnik eszt hogy tudom meg oldani hogy ne szaggasson az egér? mert szükségem van a oculus Link programra


2022. jan. 30. 17:20
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Esetleg gyenge hozzá a géped? Amúgy amíg a válaszokra vársz, nézegesd a nyelvtan könyvet szerintem.
2022. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért kérdezed meg ugyanazt háromszor?
2022. jan. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló kétlem és el mehetsz a nyelvtan szavaiddal oda ahol nem süt a nap!!


2 válaszoló azért mert nem irt senki vissza és nem kaptam még rá választ ha kell ki írom 100x ha kell hogy választ kapjak

2022. jan. 30. 17:54
 4/9 anonim ***** válasza:

#3 Kérdésed jelentve. Javaslom, olvasd el a szabályzatot!


Ilyen modorral pedig ne is számíts válaszra!


Ja, és tanulj meg MAGYARUL írni!!!

2022. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

ha ilyen a modorom ha olyan a modorom semmiként nem kapok választ nem úgy kezdtem a kérdést hogy sziasztok fa..kalapok segítsetek roha.djatok meg !!!


hanem egy egyszerű kérdést tettem fel és erre se vagytok méltóak hogy segítsetek helyette csak kötekedni tudtok a nyelvtan tudásaitokkal még jó hogy ki akadok

2022. jan. 30. 19:06
 6/9 A kérdező kommentje:
de nem kell segítsetek majd meg oldom valahogy mert ez a gyakori kérdések.hu nem arról szol amiről kéne hanem aki nem tud tökéletesen helyesen írni vesszőkkel pontokkal tagolva az el mehet a jó büdös francba !!
2022. jan. 30. 19:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egy egyszerű kérdést tettél fel, de a helyesírási képtelenséged miatt nehezen értelmezhető maga a kérdés is.


Sajnálom, de ez TÉNY


Nem az a baj, hogy kihagysz egy-két vesszőt, hanem, hogy szinte olvashatatlan a kérdésed!


Visszetérve, az első kommentelő mondott egy lehetőséget, mivel a harmadik kérdésben sem tudtad leírni, hogy milyen konfigon, milyen rendszeren és milyen beállítások mellett próbálsz játszani.


Erre te arrogánsan letámadod

2022. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ha oculus a Link a gépemre van telepítve akkor a call of duty modern warfare 2019 menüében szaggat az egér de ha le törlöm a oculus Linket akkor a szaggatás el múlik


hogy tudom úgy meg oldani hogy ne szaggasson az egér mert szeretném használni a oculus Link programot ezen mit nem lehet érteni ?


és a oculus Linket nem használom csak akkor indítom el ha vr ban akarok játszani szóval mikor codozni akarok a oculus Link nem megy a háttérben mégis akad az egér de ha le törlöm a gépről akkor már nem szaggat az egér a Cod-BAN


A Gépem

Intel Core i7-11700K


16 GB ram


Asus rog strix rtx 2070 Vga gondolom ezek a főbb tulajdonságok

2022. jan. 30. 22:16
 9/9 A kérdező kommentje:

le írom érthetőbben addig míg ebbe is bele nem köt valamelyikőtök


szóval.. a oculus Link A gépemre van telepítve maga a programot csak akkor indítom el ha vr ban szeretnénk játszani ha nem vr.ozom akkor a program nincs el indítva szóval nem megy a háttérben


és mikor kedvem támad játszani a call of duty modern warfare 2019 játékkal akkor a menüben szaggat nagyon az egér nem tudtam hogy ez mért van


és mikor le töröltem a oculus Linket a gépemről és úgy indítottam el a játékot akkor a szaggatás el múlt és mikor vissza telepítettem a Oculus Linket akkor újra el kezdett szaggatni az egér a call of duty-ban szóval a oculus Link volt a ludas


és ezért írtam ki a kérdést hogy hogyan tudom úgy meg oldani hogy ne szaggasson az egér a call of duty-ban mert a Oculus Link-Re szükségem van hogy vr játékokat tudjak játszani


ha már így se érti a társaság akkor hagyjuk az egészet

2022. jan. 30. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!