Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megszabadulni a...

Hogyan lehet megszabadulni a bármilyen WEB oldalra fellépésnél a cookiek engedélyezését? Semmilyen nem kötelezőt nem akarok engedni, senkinek! Hogyan lehetne beállítani, hogy ne jelenjen meg az engedélyezési üzenet?

Figyelt kérdés

Nekem már tele van a hócipőm a bármilyen oldal meglátogatásakor megnyíló cookie engedélyezési baromságtól. Akár naponta többször is megkérdezi az oldal, hogy engedélyezem-e? NEM!!!

Hogy lehetne egy oldalt egyszer visszautasítok, az jegyezze meg?

Vagy, hogy egyáltalán ne tudjon megjelenni a kérdés?



2022. jan. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Ezek a törvények meg kell kérdezniük. Költött el az EU-ból, ott nem kérdezget.
2022. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Lenyomozás ez a süti
2022. jan. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Tedd fel a böngészőre az "I don't care about cookies" kiegészítőt, az sokat megkerül. Másrészt kukik már az internet hajnalától léteznek, de amíg nem volt kötelező törvény a figyelemfelhívásra addig senkit nem zavart a kukik léte, ugye :)) Lehet szabadságharcolni, hogy nem fogadod el a kukikat, de a böngészésed attól nem lesz biztonságosabb, pláne könnyebb nem lesz.
2022. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kérdezi meg újból, ha privát módban böngészel (itt nem történik mentés), vagy ha úgy használod a böngészőt hogy törölje kilépéskor a sütiket. Mivel a süti elfogadása egy sütiben van tárolva, ezért ha törlöd a sütit, a megjegyzett elfogadást is kitörlöd vele - ezért kérdezi meg újra és újra.


Egyszer kell csak beállítanod és elfogadnod a kívánt/kötelező sütiket, és nem lenne probléma. Ha neked minden alkalommal felugrik, akkor te csinálod rosszul: ne töröld a sütiket.

2022. jan. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Szirty ***** válasza:
100%
Valóban teljesen értelmetlen gyökérség, de a törvény miatt ezzel kell együtt élni.
2022. jan. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
53%
user error
2022. jan. 31. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet, ott a hiba, hogy elutasítom a sütiket. Rajtam ne gyakorlatozzanak a szemét marketingesek! Pl. azzal, hogy rendelek egy WEB áruházban, nem fogadok örök barátságot és hűséget a kereskedőnek és annak szerződött további nyomuló kereskedőjének. Majd fogok vásárolni, ha én szeretnék! Az is röhej, hogy megvásárolnék valamit, azt keresem, általában egy napon belül megtalálom és megveszem. Utána egy hónapig boldog-boldogtalan akarja nekem eladni ugyanazt a terméket. - Köszi a válaszokat!
2022. febr. 6. 23:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!