Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Mi a véleményed erről a...

Mi a véleményed erről a laptopról?

Figyelt kérdés

15 éves lánynak lenne

[link]


2022. febr. 3. 15:10
 1/7 anonim válasza:
Szerintem tök jó nagyon örülne neki, én 16 vagyok, tehát kb vele egyidős és én nagyon örülnék neki. Szuper ajándéknak tartom!
2022. febr. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

és ez?:)

[link]

melyika jobb?

2022. febr. 3. 15:21
 3/7 anonim válasza:
0%
Hogy őszinte legyek, én nem értek ezekhez, nálam a szín döntene (tudom!!!) és a fehér nekem jobban tetszik. Nagyon nem tudok segíteni, bocsi :(
2022. febr. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Mivel lánynak lenne, teljesen jó az a HP, bár a Windows 10 Home S-t én egyből cserélném rajta 11-re.


Az Acer felejtős, sokkal rosszabbak a jellemzői.

2022. febr. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

attól függ mire használná, ezek annyira nem erős gépek

ha mondjuk képeket szerkeszt, vagy játszik, akkor ezek főleg felejtősek

de ha csak facebook, youtubera kell arra elég

2022. febr. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
az acert NE. 4 giga memoria semmire se eleg manapsag, a proci is jobb a hp-ben. igenytol fuggoen lehet a hp tarhelye nem lesz eleg
2022. febr. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyiért veszed? Listaárán vannak jobb lehetőségek.

HP-nál amúgy kicsit hülyén van a billentyűzet. Nem a helyén van az Í és az Ű. De jelenleg ötülnünk kell, hogy van új laptop ennyiért...


8GB RAM kötelező, valóban. Amiben nincs ennyi, arra rá kell számolni a bővítést.

SSD, FHD kijelző ami még el kell férjen.

Processzor: AMD 5300U, vagy inkább 5500U (drágább, de jobb az ár-érték aránya). Legrosszabb esetben intel 1115G4


T-nél ez van: [link]

De a listaára elég gagyi..

[link]

5300U procis gépek. A legolcsóbban asszem csak 4gb ram van, erre figyelj.


Szóval ezért lenne érdemes egy jobb procis gép: [link]

A HP-ban egy 2 generációval ezelőtti 2 magos proci van. Egyszerűen nem jövőálló, és egy laptopot azért nem 1-2 évre veszünk. Az amd 2-szer jobb, 4 magos, plusz az integrált grafikája is jelentősen jobb (ezzel már elmennek az ilyen sims szintű játékok is), illetve technológiai előnyei miatt kevesebbet fogyaszt. Ami ma mindenképp kerülni érdemes, az a régi intel procik. 11. gentől felfelé okésak. Amd is inkább az 5000 szériától felfelé hoz jó ár-értéket.

2022. febr. 4. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!